Mažeikiškiams – vicečempionų medaliai

Federacijos taurės turnyre Mažeikių DARTS ekipa, kuriai atstovavo (iš kairės) Tomas Bužonas, Milda ir Julius Zubavičiai, Irena ir Arūnas Čipliai bei Jurijus Stekolnikovas, pelnė antrąją vietą bendroje komandų įskaitoje. Nuotrauka iš klubo archyvo

Dvi dienas vykusiame Lietuvos smiginio federacijos taurės turnyre, kur varžėsi tik licencijuoti lietuviai sportininkai, mažeikiškiai iškovojo tris antrąsias vietas bei vieną trečiąją.

Klupo tik finaluose

Varžybų, kuriose dalyvavo beveik 80 licencijuotų sportininkų iš visų Lietuvos klubų, pirmąją dieną buvo varžomasi individualiose rungtyse.
Mažeikių DARTS klubo lyderis Arūnas Čiplys nužygiavo iki finalo, kur po atkaklios kovos turėjo pripažinti profesionalaus sportininko ir savo nuolatinio varžovo kauniečio Dariaus Labanausko pranašumą. Arčiausiai apdovanojimų buvo ir Irena Čiplienė bei Tomas Bužonas, kurie užėmė penktąsias vietas.
Dvejetų varžybose A. Čiplys su T. Bužonu pralaimėjo finalą kauniečių porai ir liko antri, penktąją  vietą iškovojo kitas mūsų dvejetas – Julius Zubavičius su Juriju Stekolnikovu.
Antrą dieną vykusioje komandinėje rungtyje moterų komanda, kurią sudarė I. Čiplienė su Milda Zubavičienė, iškovojo trečiąją vietą, o vyrų komanda 7:9 pralaimėjo Kauno „Smiginis LT“ komandai ir užėmė antrąją vietą.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Mažeikiškiams – vicečempionų medaliai”

 1. Glusui petrui parašė:

  Klausyk veikejad is sudegusio tetro , geriau uzsimk kuo nors o ne rasinejas visokiu veju

 2. Petras parašė:

  Deja nė vienos iš Jūsų paminėtos nekultyvavau ir nekultyvuoju. Mažeikiai nuo seno garsėja futbolu,šiek tiek mažiau krepšiniu.

 3. Petrui parašė:

  Gerbiamas Petrai, o tamsta kurią sporto šaką kultivuojate? Lovosgulito? Alausgėrito? Pezalito?

 4. Pertas parašė:

  Perskaičiau antraštę-sudomino,respublikos vicečempionai. Toliau skaitau smilginio-nusivyliau,jei tik tokioje sporto šakoje galime tapti respublikos prizininkais. Gal dar kokiam kurmrausių čempionate ir čepionais tapsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto