Mažeikiškio fotografijose – trapūs atspindžiai vandenyse

Nuotrauka iš asmeninio albumo

[nggallery id=631 template=caption]Visagino kultūros centre pristatyta pirmoji mažeikiškio kūrėjo, fotomenininko Virginijaus Sungailos personalinė fotoparoda „Atspindžiai Mažeikių vandenyse“. Prieš keletą metų rimčiau fotografija susidomėjęs Virginijus teigia, kad jam visada svarbios smulkmenos, niuansai, kurių galbūt nepastebi kiti. Tokių niuansų apstu ir jo fotografijos darbų parodoje, kurioje užfiksuotos jį užbūrusios akimirkos.
Ši paroda nėra pirmasis „Santarvės“ laikraštyje korespondentu dirbančio Virginijaus kūrybinis bandymas: mokydamasis vidurinėje mokykloje jis pradėjo rašyti eilėraščius, kuriuos spausdino įvairūs leidiniai, o 1999 metais „Vagos“ leidykla išleido jo poezijos knygą „Rudenio kosulys“.
Ne visiškas naujokas Virginijus ir fotografijoje: praėjusiais metais Klaipėdos Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje surengtame fotokonkurse jo darbai įvertinti prizu kaip originaliausios fotografijos.
Fotomenininkas teigia, kad susidomėjimas fotografija į jo gyvenimą atėjo atsitiktinai. „Vienas draugas norėjo atsikratyti senu fotoaparatu, aš jį sutikau netikėtai ir… Esu fotografavęs ir anksčiau, bet tik prieš beveik porą metų supratau, kad galiu kažką kitaip pamatyti, nors maniau ir tebemanau, kad nufotografuota jau yra absoliučiai viskas. Man tai patiko…“ – kalbėjo V. Sungaila.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mažeikiškio fotografijose – trapūs atspindžiai vandenyse”

  1. Idomiai parašė:

    Įdomiai čia… Kodėl darbai pristatomi kituose miestuose, o ne Mažeikiuose? Virgis turbūt vadovaujasi posakiu, kad savam krašte pranašu nebūsi :-) o gal tiesiog trugdo ne kokia Virgiaus reputacija Mažeikiuose? Juk iš tiesų negali buti visų galų meistru – ir politinis veikėjas, ir žurnalistas, o dabar ir fotografas :-D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto