Mažeikiškis akordeonistas grojo labdaros koncerte Vilniuje

Akordeonistas Jonas Vozbutas. M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ nuotr.

Šv. Kotrynos bažnyčioje vykusiame Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“, Vaikų ligoninės paramos fondo, Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir LRT organizuojamame labdaros renginyje drauge su kitais šešiais jaunaisiais šio fondo stipendininkais grojo ir mažeikiškis akordeonistas Jonas Vozbutas.

Šiemet koncertas skirtas maestro M. Rostropovičiaus 90-osioms gimimo metinėms ir pavadintas „Vaikai vaikams. Dedikacija Maestro“.
Koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje tikslas – prisiminti M. Rostropovičiaus idėjas bei kilnius darbus, kuriais jis net 25-erius metus palaikė tiek talentingus jaunuosius menininkus, tiek tuos, kuriems reikėjo pagalbos sveikstant.
Drauge su maestro Donato Katkaus vadovaujamu Šv. Kristoforo kameriniu orkestru šiame koncerte J. Vozbutas grojo antrą kartą – antrus metus jis yra ir  M. Rostropovičiaus fondo stipendininkas.
Sūnų į Vilnių lydėjusi Jono mama Rasa Vozbutienė sakė, kad šiemet koncerto ir LRT Kultūros kanalo žiūrovų suaukotos lėšos bus skirtos Santariškių vaikų ligoninei reikalingam dermatoskopui įsigyti.
„Koncertas buvo nuostabus, patyrėme daug gražių emocijų. Ir reikiama pinigų suma buvo surinkta. Tiesa, aukoti Santariškių vaikų ligoninei galima ir toliau – trumpieji telefono numeriai 1891 ir 1892 veiks iki balandžio 30-osios“, – kvietė R. Vozbutienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto