Mažeikiškis gimnazistas dalyvaus Europos Sąjungos gamtos olimpiadoje

Anot Elvino Ribinsko, norint pasiekti gerų mokymosi rezultatų, reikia daug ir rimtai dirbti. Kita vertus, pats gimnazistas suspėja mokslus suderinti su muzikavimu. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Gabijos gimnazijos trečiokas Elvinas Ribinskas drauge su dar penkiais Lietuvos moksleiviais dalyvaus Austrijoje kitą savaitę vyksiančioje Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje. Teisę atstovauti savo šaliai mažeikiškis pelnė po trijų atrankos etapų. Olimpiadoje jis dalyvaus kaip fizikos mokslo žinovas.

Darbas ir sėkmė

Pasak Gabijos gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Sonatos Šakienės, Elvinas yra visokeriopai talentingas moksleivis – jam ne tik puikiai sekasi gamtos ir tikslieji mokslai, bet jis ir groja saksofonu, yra baigęs muzikos mokyklą.
Gerų žodžių talentingam ir darbščiam gimnazistui negailėjo ir jo fizikos mokyta Elena Kryževičienė.
Pats vaikinas, kalbinamas apie mokymosi pasiekimus, buvo kuklus.
„Visi mokslai man sekasi neblogai. Mėgstamiausia pamoka yra fizika, tačiau tenka dalyvauti ne tik fizikos, bet ir kitų mokslų olimpiadose. Šiais mokslo metais matematikos respublikinėje olimpiadoje buvau maždaug per vidurį, chemijos – buvau apdovanotas pagyrimo raštu. Geriausio rezultato pasiekiau fizikos olimpiadoje – užėmiau pirmąją vietą“, – sakė E. Ribinskas.
Pašnekovo teigimu, norint pasiekti gerų rezultatų, reikia ir sėkmės, ir daug darbo bei pastangų įdėti. Be to, didelis esąs ir mokytojų indėlis.

Vyko griežta atranka

Į šios tarptautinės olimpiados atrankas buvo pakviesti geriausių rezultatų fizikos, chemijos ir biologijos respublikinėse olimpiadose praėjusiais metais pasiekę jų dalyviai. Iš šešių mokinių bus sudarytos dvi komandos po tris žmones, kiekvienoje bus po vieną minėtų dalykų žinovą.
Olimpiadoje Europos šalių moksleiviams reikės atlikti du laboratorinius darbus. Bus skiriama viena didelė bendra užduotis, o komandų nariai, norėdami ją atlikti kuo geriau, pasidalins darbus pagal tai, kas ką geriau išmano.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Mažeikiškis gimnazistas dalyvaus Europos Sąjungos gamtos olimpiadoje”

 1. mama parašė:

  Aciu Gerb.skaitytoja:-)

 2. skaitytoja parašė:

  Sekmes Elvinai. Tu saunuolis. Taves nepazistu, bet jeigu tiek praejai, tikrai esi protingas vaikis :) Saunuole ir Tavo mama, kuri Tavim didziuojasi.

 3. Kiaulia voras parašė:

  ko toks liūdnas :D ?

 4. mama parašė:

  Aciu uz gera zodi. Jis-musu dziaugsmas bei pasididziavimas:-)

 5. vilija parašė:

  šaunuolis Elvinas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto