Mažeikiškis gimnazistas dalyvaus tarptautinėje fizikos olimpiadoje

Elvinas Ribinskas (centre), atstovaus Lietuvai Šveicarijoje ir Lichtenšteine vyksiančioje fizikos olimpiadoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę Vilniuje vyko atranka į tarptautinę fizikos olimpiadą.
Joje dalyvavo vienuolika stipriausių fizikų iš visos Lietuvos, tarp jų ir mažeikiškis Elvinas Ribinskas.  

Penki atrankoje geriausiai pasirodę moksleiviai, tarp jų ir mažeikiškis E. Ribinskas, atstovaus Lietuvai liepos mėnesį Šveicarijoje ir Lichtenšteine vyksiančioje fizikos olimpiadoje.
Pasak gimnazisto mamos Ingos Ribinskienės, važiuodamas į atranką sūnus buvo ramus ir buvo tikras tuo, kad pavyks iškovoti teisę atstovauti savo šaliai.
„O aš taip tyliai sau ir pagalvojau, kad tik iš to didelio optimizmo vėliau netektų nusivilti. Bet vis tik tas optimizmas pasiteisino“, – sakė moteris.

12 Atsakymų į “Mažeikiškis gimnazistas dalyvaus tarptautinėje fizikos olimpiadoje”

 1. to jovks parašė:

  Matomai nera daugiau tokiu kaip jis…..

 2. Kiauliene parašė:

  Moteris su knislem

 3. to Jovks parašė:

  Slepkis su tokiom nesamonem….

 4. Jovks parašė:

  Jo, tikrai atrodo visi Mažeikuose gyvena dx , ans venintelis čia protingas.Mano tėvas pamoketu ir net delfi rašytu apie mane

 5. Skirta p. Kiaulinskui parašė:

  Gerbiamas ir dabar jau visu didziai „zinomas“ p. Kiaulinskai. Na visu pirma, jeigu jau pastebejote, kad apie Elvina nuolat raso spauda, tai esate matyt protingas zmogus. Taciau, tam kad kazkas galetu apie jus pati parasyti, jus privalote inesti bent dali pastangu ir parodyti Mazeikiams, jog esate stipus ir kryptingai siekiate uzsibrezto tikslo, taciau, vietoje to, Jus ateinate cia ir komentuojate kazkokias nesamones. Na tai nelabai pridera protingam ir tikslo siekianciam asmeniui. Taip kad, ateityje savo kiauliskais komentarais manau pasieksite tik zmoniu pagieza ir pykti. Sekmes Jums jusu intelekto nesuzalotome mastyme atrasti bent dali proto.

 6. To Kiaulinskas parašė:

  Zinai, pasiektum bent dali…bent maza dali tiek kiek jis, ir apie tave rasytu…

 7. Komentatorius parašė:

  Šaunuolis.

 8. Tankistas parašė:

  Šaunuolis vaikinas, sėkmės tolimesniuose darbuose. O kiaulinskui geriau patylėt, tokie vaikinukai tai šviesi musų tautos ateitis.

 9. Kiaulinskas parašė:

  Nusibodo kiek gali apie ji? Ka Mažeikuose visi kiti mokiniai durniai? Raš pastoviai apie ana, megsta perkoliti, tegul dalivauja Izraelio konkurse mokslo

 10. mama parašė:

  Ačiū už šiltus žodžius ir palinkėjimus :-)

 11. Gabija parašė:

  Šaunuolis! Pavyzdys! Sekmės jam :)

 12. Lina parašė:

  Na tikras saunuolis mano kriksto sunus. Dideles sekmes painkesime Tau Elvinukai Sveicarijoje, o taip pat puikiu ispudziu! Elvis Elvis Elvis!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto