Mažeikiškis rajono valdžiai pateikė reikalavimus

Meras išklausė ne tik V. Sungailos, bet ir atsakingų Tarnybų atstovų pasisakymus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės meras Antanas Tenys atviro pokalbio priėmė mažeikiškį aktyvistą Virginijų Sungailą. Anot paties V. Sungailos, kad pokalbis būtų objektyvesnis, jis pakvietė ir spaudos atstovus.

Iškelti trys klausimai

Susitikimo metu mažeikiškis iškėlė tris klausimus: pirmąjį – dėl Mažeikių dujotiekio pardavimo bendrovei „Intergas“, antrą – dėl įmonės „Žemaitijos agroprekyba“ 2009–2011 m. veiklos vykdant miesto apželdinimo darbus. Trečiasis V. Sungailos išsakytas nusiskundimas buvo dėl Savivaldybėje veikiančio „vieno langelio“ neveiklumo.
Susitikime dalyvavo ir mero A. Tenio pakviesti tarnybų vadovai: bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Jurkonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys bei miesto seniūnas Šarūnas Armonas.

Merui išdėstė reikalavimus

V. Sungaila išsakė savo reikalavimus merui. Jis paprašė rajono vadovo pagelbėti renkant Tarybos narių parašus kreipimuisi į bendrovės „Intergas“ atstovybę dėl dujų mokesčio nuolaidų taikymo mūsų rajono vartotojams.
Antrasis V. Sungailos prašymas merui buvo sudaryti darbo grupę, kuri ištirtų bendrovės „Žemaitijos agroprekyba“ 2009–2011 metų laikotarpio veiklą, atliekant miesto gėlynų sodinimo, jų priežiūros, žolės pjovimo, medžių genėjimo darbus.
Trečiuoju klausimu mažeikiškis siekė parodyti, kad yra daug neveiklumo Savivaldybės „vieno langelio“: darbe. Jis tai motyvavo ne tik kitų gyventojų  išsakytomis pastabomis, bet ir savo  paties patirtimi, kuomet teko mėnesių mėnesiais laukti atsakymų iš valdininkų. Jis įrodė, kaip apėjęs „vieno langelio“ priimamąjį, pas mero sekretorę užregistravo skundą dėl Tarybos narės Laimos Nagienės galimo Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatų nesilaikymo, atsakymo laukia beveik mėnesį.

Klausimus prašo pateikti raštu

Meras V. Sungailai priminė galiojančią tvarką: jeigu yra pateikiamas skundas, jis užregistruojamas „viename langelyje“, jeigu prašymas – pas Tarybos sekretorę.
Dėl pirmojo klausimo, A. Tenys „Santarvei“ tvirtino, kad vis dar laukia iš V. Sungailos prašymo-kreipimosi, kuriame Tarybai konkrečiai išdėstytų visus įtarimą keliančius faktus dėl bendrovės „Intergas“ veiklos. Tada, Tarybos nariams susipažinus su šiuo prašymu, būtų galima kreiptis ir į tam tikras institucijas.
Pasak mero, raštiško V. Sungailos klausimo laukiama dėl įmonės „Žemaitijos agroprekyba“ 2009–2011 m. veiklos, vykdant apželdinimo darbus. Esą reikalingi raštiški argumentai, kuo remiantis  reikalaujama sudaryti darbo grupę.

3 Atsakymai į “Mažeikiškis rajono valdžiai pateikė reikalavimus”

  1. zydriukai laikrasti uzspeite parašė:

    Kur cia poetas vidury miesto tampo laikrascio fotografa?

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Labai jau issamus straipsnis.bereikalo laika sugaisau skaitydamas apie nieka,vokrug do okola.

  3. keturkojo gaila parašė:

    Kaip suprantu pareikalavo pūslės „Optima linija“ alaus, pačioko „Primos“ ir sloviko agurkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto