Mažeikiškių delegacija Dainų šventėje – viena gausiausių

ELTOS nuotrauka

Liepos 3–6 dienomis šalies sostinėje vyksiančioje Lietuvos dainų šventėje „Čia mano namai“ dalyvaus ir 25 kolektyvai iš Mažeikių rajono, iš viso – 615 mažeikiškių. Tai viena gausiausių delegacijų po didžiųjų šalies miestų.
Keturias dienas truksiančioje dainų, muzikos ir šokių šventėje iš viso dalyvaus per 34 tūkst.  atlikėjų: chorai, liaudiškos kapelos, folkloro, muzikos ansambliai, dainininkai, šokėjai, liaudies artistai, Amatų miestelio meistrai. Atvyksta ir per tūkstantį užsienio lietuvių.
Šios Dainų šventės biudžetas – 8 mln. litų, daugiau nei pusė jų bus skirta dalyviams maitinti ir vežti. Paskaičiuota, kad šventės metu bus sunaudota 50 tonų maisto.
Praėjusiais metais dėl dalyvavimo Dainų šventėje sudaryta rajono Savivaldybės darbo grupė, kurios vadovė – mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė.
Darbo grupės koordinatorė Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė informavo, kad su mažeikiškiais saviveiklininkais kartu vyks 33 lydintys asmenys, dalyviais rūpinsis du medikai ir du policininkai.
Trečius metus mūsų delegacija apsigyvens Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinėje mokykloje.
„Šiemet mokykla yra modernizuota, mažeikiškiai gyvens ne salėje, o kabinetuose, tad gyvenimo sąlygos bus geresnės. Jei mus ten įsileidžia trečius metus, vadinasi, mumis pasitiki“, – „Santarvei“ teigė vedėja.

Plačiau apie tai, kokie kolektyvai iš Mažeikių dalyvaus šventėje, kas jų ten laukia, skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto