Mažeikiškių laukia didžiulė miesto šventė

Visą šventės programą žiniasklaidai pristatė jo organizatoriai. Autoriaus nuotr.

Birželio 5–6 dienomis vyks miesto šventė „Miestas upės vingyje“, kurioje išvysime kultūros, sporto ir istorijos sintezę.

Senamiestis nepamirštas

Šventės organizatoriai nusprendė, kad dėl senamiestyje tebevykstančios Respublikos ir Vasario 16-osios gatvių kvartalo rekonstrukcijos, ji šiemet dar vyks centriniame miesto stadione Sedos gatvėje, šalia Juodpelkių rekreacinės zonos.
Senamiesčio Laisvės gatvėje vyks fotografijų su senaisiais šios gatvės vaizdais paroda, o pirmąją šventės dieną, birželio 5-ąją, Merkelio Račkausko gimnazijoje jos mokytojui Algirdui Vilkui bus įteikta Mažeikių krašto kultūros premija.
Tą pačią dieną Renavo dvare planuojamas naujos ekspozicijos atidarymas.

Futbolas ir teatras

Birželio 6 dieną šventės renginiai miesto centriniame stadione prasidės futbolo švente: bus atidarytas naujasis futbolo stadionas, paminėtas Mažeikių futbolo 90-metis, į kurį pakviesti buvusios komandos „Atmosfera“ veteranai, vyks pramogos, susijusios su šia sporto šaka.
Bus atiduota duoklė Lietuvos teatro kūrėjui ir patriarchui Juozui Vaičkui – šiemet minimos 130-osios jo gimimo metinės.
Paminint pirmąjį lietuvišką kultūros vakarą Mažeikiuose, mėgėjų teatrai mažojoje scenoje suvaidins spektaklį „Amerika pirtyje“, o intarpus tarp veiksmų užpildys folkloro ansamblių pasirodymai.

Nori dalyvauti – registruokis

Pagrindinis šventės renginys – birželio 6-osios vakare įvyksiantis koncertas „Miestas upės vingyje“. Jo metu didžiojoje šventės scenoje koncertuos dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“, Lietuvos kariuomenės orkestras, taip pat pasirodys daugybė vietos kolektyvų, svečiai iš kitų šalies miestų ir užsienio.
Šventėje laukiami įvairiausių stilių muzikos ir šokių kolektyvai, jau registruojasi prekybininkai ir amatininkai.
Organizatoriai mažeikiškius kviečia  būti ne tik žiūrovais, bet ir dalyviais – reklamuoti save, savo sugebėjimus, darbus. Tik prieš tai reikia užsiregistruoti – tai jūs turėtumėte padaryti iki gegužės 11 dienos.

20 Atsakymų į “Mažeikiškių laukia didžiulė miesto šventė”

 1. 5 SEKUNDĖS parašė:

  BEVEIK 10 METŲ GYVENU MAŽEIKIUOSE IR NEATSIMENU NĖ VIENOS ĮSIMINTINOS ŠVENTĖS AR RENGINIO. NESAKAU, KAD RENGINIŲ VISAI NEVYKSTA, BET TIE KUR VYKSTA TAI YRA TOKIE LABAI NIŪRŪS, PAGRINDINIAI AKCENTAI KELI PREKYBININKAI SU KINIŠKA PRODUKCIJA, ALAUS PARDAVĖJAI IR PORA PRIPUČIAMŲ BATUTŲ VAIKAMS. ORGANIZAVIMAS APGAILĖTINAS… LIŪDNA. PERNAI TEKO PIRMĄ KARTĄ SUDALYVAUTI ŽAGARĖS VYŠNIŲ FESTIVALYJE… NĖRA NĖ KĄ SULYGINTI… IŠ VISOS LIETUVOS IR LATVIJOS ŽMONĖS SUVAŽIUOJA. PROGRAMA VISIEMS, NUO JAUNO IKI ŽILO, NUO SPORTO IKI MENO, NUO KLASIKOS IKI ROKO. TIESIOG NESINORI IŠ TOKIOS ATMOSFEROS IŠVAŽIUOTI. O KAS TA ŽAGARĖ?… MAŽAS NEDIDELIS MIESTELIS, KURIS PASIRODO GALI BŪTI NETGI LABAI DIDELIS… O KĄ MAŽEIKIAI SU SAVO KULTŪROS DARBUOTOJŲ ARMIJA?…

 2. Mažeikiškė parašė:

  Sėkmės organizatoriams – atrodo viskas gražiai. Sveikinimai gerbiamam A. Vilkui. Lauksime gero oro ir puikios šventės.

 3. Silvija parašė:

  Labai norėčiau tomis dienomis būti Mažeikiuose. Sveikinu Algirdą Vilką su Mažeikų krašto kultūros premija.

 4. Vytautas Lupeika - klaipėdiškis parašė:

  Puiku… šaunuoliai . Atvažiuosiu ir aš į savo vaikystės miestą. Čia mano tėvų ir bočių kraštas…

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  stas ko zyziat amzinai juk kas ce blogo ,kad svente,dziaugtis reiketu o ne zyzt

 6. Didžiulė šventė? parašė:

  Mažeikiuose? Gal žurnalistas suklydo. Mažeikiuose visos šventės būna su gundom, pagundom ir jurginėliais. Kodėl nepaminėti svečiai iš užsienio? Turbut koks seneliukų folkloras iš Saldos. Labai norėčiau apsirikti… Daug metų su šeima važiuojam į Žagarę. Ten smagu – toks jausmas, kad visas miestelis švenčia. Ir jaunam, ir senam yra kur dūšią atgaivinti.

 7. 14>to jotner>0 parašė:

  „žmogus išreiškė nuomonę……………………..“ ne nuomonę išreiškė, o dar net nežinodamas kas bus toje šventėje, jau zyzia,kad neįdomu bus ir t.t. Nuomonę galima išreišti po šventės. dabar tik viskuo nepatenkinto [……………] niurzgėjimas.

 8. VAIRUOTOJAS parašė:

  MAŽEIKIAI SKĘSTA AUTOMOBILIŲ IŠMETAMOSE DUJOSE.PANAIKINKIT ŠVIESOFORUS IR BUS DIDESNE ŠVENTĖ NEI ŠITA.

 9. to jotner>0 parašė:

  Na, jeigu į šventę renkasi tik tokie jotneriai, tai jau geriau ten kojos nekelti. Žmogus išreiškė nuomonę ir buvo pavadintas idijotu ir nusmurgėliu. Baisu.

 10. jotner>0 parašė:

  „O ką darysite, kad mažeikiškiai į tą šventę ateitų. Tik nepulkit kaltinti, kad žemo lygio žmonės, tai neina į aukšto lygio renginius. Gal tie renginiai tokie vienodai neįdomūs, daromi tik pliusiukui užsidėti.“————————dėl tokių idijotų kaip tu,nieko. Daug visokiausių nusmurgėlių mano, kad kiti turi JUOS linksminti. Jei neateisi, niekas net nepastebės.

 11. trer parašė:

  ar selas koncertuos?

 12. Anonimas parašė:

  O ką darysite, kad mažeikiškiai į tą šventę ateitų. Tik nepulkit kaltinti, kad žemo lygio žmonės, tai neina į aukšto lygio renginius. Gal tie renginiai tokie vienodai neįdomūs, daromi tik pliusiukui užsidėti.

 13. Komentatorius parašė:

  Gal žinote kada Mažeikiuose pastatys oro uostą netoli kalnėnų? Būtų gerų skrydžių į londonus su raineir.

 14. zita parašė:

  Dziugu ,matos mazeikiai atjaunejo ,daugiau svenciu o pernai visai merdejo mazeikiecei ,gal ce naujo kulturos direktoriaus nuopelnas kiek dasidejo,kad ir mazojoj salej visokiu pramogu atsiranda ,aciu

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  Neturim lėšų eiti ir džiaugtis ! Vienos skolos už renovacijas Bankams! Gal ponai sušelpkit duonai?

 16. Juzia parašė:

  Iš pirmų komentarų matosi mūsų intelektas……Šaunuoliai organizatoriai-daugiau tokių švenčių,mažeikiečiams tai reikalinga

 17. >Aš,Komentatorius parašė:

  Kas jus verčia eiti į tą šventę? Kai gausite Pašalpas,galėsite kur pakrūmyje paskelti savo šventę porą dienų.

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  gal geriau pavadinti ,,miestas kilpoj“

 19. parašė:

  Geriau, kad snigtų

 20. Komentatorius parašė:

  Galėtų lyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto