Mažeikiškių „Niuansas“ dalyvavo festivalyje Prahoje

Asmeninio archyvo nuotr.

Choreografijos mokyklos modernaus šokio studijos „Niuansas“ šokėjai tris dienas viešėjo Prahoje, kur vyko tarptautinis šokių ir dainų festivalis.

Studijos „Niuansas“ vadovė Jelena Legenzovienė „Santarvei“ pasakojo, kad šis festivalis vyksta trijų šalių – Austrijos, Čekijos ir Vengrijos – sostinėse.
„Mes pasirinkome arčiausiai esančią valstybę ir nesigailime. Čia vyko festivalis, jokių konkursų, tad nebuvo įtampos, jautėmės laisvai, turėjome galimybę parodyti save ir bent kiek pasižvalgyti po Čekiją“, – džiaugėsi vadovė.
„Prahos pavasario pasakoje 2017“ dalyvavo keturi mūsų šalies šokių kolektyvai, taip pat atlikėjai iš Bulgarijos, Italijos, Izraelio, Moldovos, Rusijos ir Ukrainos.
Pasak J. Legenzovienės, „Niuansas“ festivalyje parodė įvairaus amžiaus šokėjų grupes, žiūrovai audringais plojimais įvertino studijos dueto – Dainiaus Bero bei Kamilės Narbutaitės šokį.
Mažeikiškių kolektyvui buvo surengtos kelios ekskursijos, svečiai apžiūrėjo Prahą, pabuvojo Karlšteino pilyje.
„Buvo ir naudingų pažinčių –  susidraugavome su Moldovos kolektyvu, kuris mus pakvietė į savo festivalį“, – teigė J. Legenzovienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto