Mažeikiškių parašai pasiekė svarbiausias šalies valdžios institucijas

Nuotr iš asmeninio archyvo

Daugiau nei 12 tūkstančių rajono gyventojų, pasisakančių už visų Regioninės Mažeikių ligoninės skyrių išsaugojimą, parašai antradienį buvo įteikti svarbiausioms šalies institucijoms: Lietuvos prezidentūrai, Seimo valdybai ir Vyriausybei.
Tiek mažeikiškių parašų buvo surinkta per tris savaites.

Parašų rinkimo akciją organizavęs Tarybos narys Virginijus Sungaila „Santarvei“ sakė, kad mintis pakviesti gyventojus parašais palaikyti ligoninę kilo po įstaigos vadovo Sigito Kakčio interviu apie Sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarką ir Sveikatos apsaugos ministerijos planus – į Telšius perkelti Vaikų ligų ir Akušerijos-ginekologijos skyrius.
Parašai buvo renkami ir po to, kai spaudos konferencijoje pranešta, jog ligoninės skyriai lieka Mažeikiuose.
V. Sungaila teigė ne kartą įsitikinęs, kad žodžiai nieko nereiškia, o dokumentų, jog tai faktas, niekas nepateikė, todėl ir nereagavęs.
Tarybos narys džiaugėsi, kad renkant parašus sulaukė pilietiškų mažeikiškių pagalbos. Į parašų rinkimą įsijungė pavieniai asmenys, įmonės, organizacijos, bendruomenės. Jo teigimu, akcija parodė, kad žmonės nori pasisakyti jiems svarbiais klausimais, tik jiems nesuteikiama tokia galimybė – viskas nusprendžiama be žmonių nuomonės.
„Savo poziciją dėl ligoninės visų skyrių išsaugojimo parašais išsakė įvairaus amžiaus, skirtingų lyčių, skiepyti, neskiepyti žmonės, vadinamieji antivakseriai. Žmonės sugeba būti vieningi, kai reikia spręsti visiems aktualias problemas“, – pastebėjo „Santarvės“ pašnekovas.
Tarybos narys pabrėžė: jo nuomone, kuriant prezidento deklaruotą „gerovės valstybę“, ypač svarbu išgirsti žmones, su jais tartis, diskutuoti.

15 Atsakymų į “Mažeikiškių parašai pasiekė svarbiausias šalies valdžios institucijas”

 1. Oi,oi parašė:

  Kiek atsirado gudručių tinginių,norinčių pasijuokti iš veiklaus žmogaus.Gėda ir skaityti,ponai politikieriai.

  1. Anonimas parašė:

   Kai kurių žmonių veiklumas visuomenei atneša daugiau žalos, nei naudos. Manau, Sungaila vienas iš tokių.

 2. Apdairus parašė:

  ,,Smagu“ žiūrėt kaip žmogelis stengiasi, o kada jis pasigirs, kad kompiuterinio tomografo pirkimas paimant didžiulę paskolą, tai jo iniciatyva?!
  Ups, tiesa, jam gi nepatiko, kad iki tol, mokesčių mokėtojams ši paslauga nieko nekainavo…..
  Užtat dabar gali ramus bėgiot, nes visi įnikę į sąnaudų dengimą, visi suktis turi.
  Va taip ir gyvena

 3. Anonimas parašė:

  Koks kieno reikalas kur žmogus dirba. Svarbiausia, kad jis stengiasi dėl kitų žmonių, o ne kaip kiti tarybos nariai paklusniai vykdo iš aukščiau nuleistus sprendimus, nors ir nelogiškus.

  1. Anonimui parašė:

   Kaip tai koks kieno reikalas? Jei nedirba, vadinasi yra visuomenės, t.y. mūsų visų, išlaikytinis.

 4. Aidas parašė:

  Kodėl tiek neapykantos žmogui kuris stengiasi dėl kitų žmonių. Kodėl jūs nieko nedarėt. Nes jums niekas pinigų neduouoda. O dauguma lietuvių dabar yra pinigų vergai. Šaunuolis Songaila taip ir toliau. 💪💪💪💪

  1. Aidui parašė:

   Ne dėl žmonių šitas veikėjas stengiasi, o dėl savęs – labai jau į Seimą nori. Gargždai turi Gražulį, Kaunas – Šustauską. O kuo mes blogesni? :-)

   1. Taiaš parašė:

    Šustausko jau seniai nebėr,,, o ką Gražulis bloga padarė .., nu nors vienas mažeikiuose vargsta …tu man parodyk kas nenori į valdžia pinigus plauna o atsakyti nereikia …

 5. Rada parašė:

  „Elitui“ jis nelabai patinka. Padėka p.Songailai!

 6. Savas parašė:

  Amžinas bedarbis, per gyvenimą net dviračio nenusipirko

 7. To LOLa parašė:

  Kaunas net meru turėjo tokį Šustauską ir ką,- vaipėsi visi

  1. As parašė:

   Poetas!

 8. vivas to lola parašė:

  Kur jis dirba, kokios jo pareigos,- pagarsinkit. Tauta nori žinoti kas jų parašus nešioja. Ar mažeikiai išsirinkote bedarbį į tarybą ir dabar sarmata.

 9. vivas parašė:

  O kas jis toks? ką jis veikia? kur dirba?

  1. Lol parašė:

   O jūs skaityt mokat?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto