Mažeikiškių sėkmės istorijos sulaukė įvertinimo

Dangiras Gurauskas džiaugėsi kaskart pataikantis į reikalingą „traukinį“.

Iš Vilniuje vykusios konferencijos „Geroji profesinio mokymo patirtis: 2013 metai“ Mažeikių politechnikos mokyklos atstovai grįžo su apdovanojimais: dvi mažeikiškių pateiktos sėkmės istorijos pripažintos kaip vienos geriausių. 

Mokyklai įteikti padėkos raštai, o atminimo dovanos už jų sėkmingą darbą atiteko profesijos vyriausiajam mokytojui, nuotolinio mokymo klasės metodininkui Dangirui Gurauskui ir Viekšnių skyriaus absolventui Žilvinui Pukevičiui.

Klaipėdoje dirbantis Žilvinas Pukevičius svajoja apie mokslus Paryžiuje.

Politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė pasakojo, kad konkurso apie sėkmingą profesijos pasirinkimą tikslas – skatinti profesinio mokymo įstaigas pasidalinti jų mokinių arba absolventų sėkmės istorijomis, kurios motyvuotų kitus sekti jų pavyzdžiu ir įkvėptų pasirinkti arba sugrįžti į profesinį mokymą.

Iš viso konkursui buvo pateiktos 56 sėkmės istorijos, Švietimo mainų paramos fondas padėkas  ir specialius prizus skyrė penkioms absolventų sėkmės istorijoms, kuriose atsispindėjo kryptingas karjeros siekimas įgyvendinant svajones: tarp jų pateko ir mažeikiškių pateikti darbai.
„Mūsų mokyklos strategija – dalyvauti visuose respublikiniuose konkursuose, todėl ir nutarėme į šį konkursą pateikti dviejų mūsų buvusių mokinių istorijas. Šį kartą pasirinkome pas mus dirbantį Dangirą Gurauską bei Viekšnių skyriuje maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo specialybę įgijusį, sėkmingai karjeros laiptais kopiantį Žilviną Pukevičių“, – pasakojo V. Lumpickienė.

Kokios Mažeikių politechnikos mokyklos mokinių sėkmės istorijos, skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto