Mažeikiškių tenisininkų dvejetas – šalies čempionai

Mišrių dvejetų poroje tarp jaunių stipriausi – mažeikiškiai Irmantas Daukontas ir Simona Rimkevičiūtė. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vilniuje savaitės viduryje dvi dienas vyko Lietuvos jaunių asmeninis stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo po 32 pajėgiausius Lietuvos jaunius ir jaunes. Teisę dalyvauti varžybose iškovojo ir Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai Irmantas Daukontas, Amelija Nicytė ir Simona Rimkevičiūtė.

Asmeninėse varžybose jaunieji mažeikiškiai sportininkai į prizininkų būrį nepateko, geriausiai pasirodė I. Daukontas, iškovojęs šeštą vietą. Medalius mūsų rajono atstovai pelnė dvejetų varžybose – mišrių dvejetų varžybose I. Daukontas su S. Rimkevičiūtė įveikė visus varžovus ir tapo šalies čempionais. Vaikinų dvejetų varžybose I. Daukontas poroje su Luku Lakačenko iš Šalčininkų žaidė finale, kur nusileido varžovams ir užėmė antrą vietą.
„Tokio laimėjimo, kai dvejetų čempionų titulą iškovoja abu mano auklėtiniai, jau nėra buvę daugiau kaip dešimtmetį, dar labiau džiugina tai, kad auga perspektyvi žaidėja Simona – juk ji buvo jaunesnė už savo varžoves trejais metais. Du medaliai – geras pasiekimas, tačiau treneris visada nori daugiau, tobulėti yra kur, džiugu tai, kad du mano auklėtiniai po šių varžybų pateko į šalies rinktines“, – apie auklėtinių pasirodymą kalbėjo treneris Raimondas Jackevičius.
Rugsėjo mėnesį Kroatijoje vyks Europos stalo teniso jaunių-jaunučių čempionatas. I. Daukontas atstovaus mūsų šaliai Lietuvos jaunių (iki aštuoniolikos metų) rinktinės sudėtyje, o S. Rimkevičiūtė – Lietuvos jaunučių (iki penkiolikos metų) rinktinės sudėtyje.
Iki šio čempionato mažeikiškių laukia dar du stambūs turnyrai – rugpjūtį Taline vyks Šiaurės Europos šalių čempionatas, tą patį mėnesį Lietuvoje – Baltijos šalių čempionatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto