Mažeikiškių tošininkų darbai pretenduos į „Aukso vainiką“

Vytautas ir Raimonda Ramanauskai (viduryje) ir jų kolegos su Lietuvos tautodailininkų sąjungos Telšių skyriaus vadove Sigita Daciene (dešinėje).

Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamoje respublikinėje konkursinėje liaudies meno parodoje „Aukso vainikas“ apskrityje mažeikiškių tošininkų Raimondos ir Vytauto Ramanauskų darbai įvertinti pirmąja vieta. Jiems suteikta teisė dalyvauti kitų metų vasario mėnesį Vilniuje vyksiančioje respublikinėje parodoje.
Savivaldybės kultūros centro etnografė Jolanta Kaleckienė pasakojo, kad apskrities parodai, kuri vyko Plateliuose, darbus pristatė dvylika tautodailininkų: dailininkai Alma Krapauskienė, Danutė Palekienė ir Visvaldas Emilis Ozolas, medžio drožėjai Vaidas Šopauskas ir Audrius Brazauskas, mezgėjos Liuda Brazauskienė ir Ilona Jurgelienė, karpinius parodai pateikė Tatjana Damulienė, kalvystės darbus – Virgilijus Mikuckis, nėrimo – Aida Bliudzukienė, o Raimonda ir Vytautas Ramanauskai vieninteliai atstovavo su aštuoniais darbais iš tošies.
Iš mažeikiškių pristatytų darbų geriausiai komisija šį kartą įvertino muziejininkų R. ir V. Ramanauskų darbus iš tošies, tad jų darbai Mažeikių rajonui atstovaus respublikinėje liaudies menininkų parodoje „Aukso vainikas“.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Mažeikiškių tošininkų darbai pretenduos į „Aukso vainiką“”

 1. Che parašė:

  malonu matyt kolegas mano darbo fone ;D

 2. Regina parašė:

  Visada didelis malonumas bendrauti su Vytautu ir Raimonda. Tai TIKRI žmonės, nuoširdūs ir talentingi.
  Ačiū.

 3. Danutė parašė:

  Tikrai nuostabūs ir atsidavę žmonės. Gaila, kad netapo muziejaus direktoriumi Vytautas. Miestas praleido galimybę turėti geriausią muziejų. Nevertiname talentingų ir darbščių žmonių.

 4. taip parašė:

  sveikinimai :)

 5. Džiaugiuosi parašė:

  Šaunuoliai Vytautas ir Raimonda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto