Mažeikiškių verslininkų laikini darbuotojai nedomina

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kitą mėnesį pagal Užimtumo didinimo programą planuojama įdarbinti pirmus laikinuosius darbuotojus.
Mūsų savivaldybėje tokį laikiną darbą šiemet turėtų pradėti per 80 žmonių. Tam planuojama skirti daugiau nei 200 tūkst. eurų – apie 10 proc. mažiau nei pernai.
Jau kelerius metus iš eilės Užimtumo didinimo programos galimybėmis verslininkai nesidomi. Iš jų nebuvo gauta nė vienos paraiškos.

Nedarbas išaugo

Mažeikių rajono savivaldybės užimtumo didinimo programą kasmet tvirtina Savivaldybės taryba. Taip įdarbinama iki šimto mažeikiškių.
Šiuo metu nedarbas mūsų rajone, lyginant su ankstesniais metais, yra gerokai padidėjęs. Sausio pradžioje rajone registruota per 5,7 tūkst. bedarbių – 2 tūkst. daugiau nei pernai.
Užimtumo didinimo programos tikslas yra suteikti gyventojams darbo ir mažinti socialinę atskirtį. Programa finansuojama iš valstybės biudžeto specialiųjų tikslinių dotacijų, skiriamų savivaldybėms. Šiais metais programai numatyta skirti per 212 tūkst. eurų. Iš jų 4 proc. yra skirti programos administravimui (per 8 tūkst. eurų).
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Mažeikiškių verslininkų laikini darbuotojai nedomina”

  1. As parašė:

    Kad Bartkevičius lyg ir nebe Seimo narys. Seime Mažeikius atstovauja Nagienė.

  2. B. parašė:

    „…dameta…,…nedatempia…“. Pone Butnoriau, o lietuviškai ar mokate? Tokių žodžių lietuvių kalbos žodyne nėra.

  3. Anonimas parašė:

    Mažeikių rinkiminėje apygardoje antrą kadenciją dirbantis Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius turi naują patarėją. Sausio 21 d. politiko asmeninio pasitikėjimo komandą papildė 31-erių metų Aurelijus Butnorius.

  4. Anonimas parašė:

    Aurelijus Butnorius
    Įvairiais skaičiavimais Lietuvoje ”nepaprastų” yra labai daug. Ir tai ne tik valdininkai ar vadovai. Tie ”nepaprasti” žmonės negalvoja, koks Lietuvoje minimumas ir nepretenduoja į ukrainiečių ir baltarusių darbo vietas. Lietuvos BVP kuria Vilnius, šiek tiek dameta Kaunas su Klaipėda. Jie ir nesuka galvos dėl minimumo ar pašalpų. Likusi Lietuvos dalis – ”paprasti žmonės”, besivelkantys uodegoje, kurie, tame tarpe ir įmonės, minimumo kėlimą mato kaip giltinę. Kiek mokesčių sumoka ”nepaprasti” didmiesčių gyventojai ir kiek sumoka ”paprasti” provincijos žmonės? ’nepaprasti” žmonės džiaugiasi gyvenimu ir kažko siekia, o ”paprasti” tik skundžiasi ir gyvena iš donorystės. Tenka girdėti, kad ”paprastas” žmogus net neuždirba darbdaviui tiek, kiek iš jo gauna, kad iki to pačio minimumo nedatempia.

  5. Anonimas parašė:

    Aurelijus Butnorius
    Valstybę išlaiko tie, kurie generuoja ekonomiką, kuria verslus, kuria technologijas, produktus, plėtoja idėjas, plečia ryšius. ’’Paprasti” žmonės yra socialinis balastas, kuriais rūpinamės, nes mes žmogiški. ’’Paprastas” žmogus iš valstybės visada gauna daugiau negu jai duoda. Ateityje tų ”paprastų” žmonių visai nebereikės, juos pakeis robotai ir kitos technologijos. O ”nepaprasti” žmonės prie visko prisitaikys, patys daugiau duos negu ims.

  6. Anonimas parašė:

    O išlaidos nėra gerokai viršijančios gaunamą naudą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto