Mažeikiškiui gydytojui Arkadijui Šamrovui – garbingas apdovanojimas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vykstančių iškilmių metu ilgamečiam Mažeikių ligoninės gydytojui chirurgui Arkadijui Šamrovui suteiktas nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas bei įteiktas Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklas. Toks įvertinimas – padėka gydytojui už jo keturiasdešimt ketverių metų darbinę veiklą.

Mažeikiuose – iškart po studijų

Gydytojas A. Šamrovas tęsia savo darbinę biografiją Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centre. Gydytoju chirurgu jis pradėjo dirbti 1970 metais: tik baigęs studijas Kauno medicinos institute gavo paskyrimą į tuometinę Mažeikių centrinę ligoninę. Pirmoji jaunojo specialisto globėja ir mokytoja čia buvo iki šiol jo tik geru žodžiu minima, jau Anapilin išėjusi gydytoja Stefanija Žilinskaitė.
Gydytojas A. Šamrovas nuo 1979-ųjų lapkričio šešerius metus buvo ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas, taip pat ėjo Gydytojų konsultacinės komisijos pirmininko pareigas.

Žinomas ne tik rajone

Neabejotinai didžiausias gydytojo A. Šamrovo nuopelnas yra jo darbas Mažeikių ligoninės chirurgijos skyriuje – per visą savo karjerą jis atliko per 8 700 operacijų.
„Pažymėtina tai, kad jis ne tik Mažeikių, bet ir aplinkiniuose rajonuose žinomas kaip savo srities profesionalas, išgelbėjęs daugybę gyvybių ir padėjęs grąžinti sveikatą ligoniams“, – mediko darbą apibūdino Mažeikių ligoninės direktorius Albinas Lidžius.
Be tiesioginio savo darbo, gydytojas taip pat aktyviai dalyvaudavo ir visuomeniniame gyvenime: buvo choristas, su medikų bendruomene kurdavo švietėjiško pobūdžio sveiką gyvenseną propaguojančius vaidinimus, kuriuos pristatydavo rajono visuomenei.
„Visais laikais gydytojas buvo vertinamas kaip atsidavęs profesijai, lojalus įstaigai, profesionalus ir tikslus su pacientais“, – teigė A. Lidžius.

20 Atsakymų į “Mažeikiškiui gydytojui Arkadijui Šamrovui – garbingas apdovanojimas”

 1. Pacientas parašė:

  Tikrai nusipelnytas apdovanojimas. Stiprybes ir sveikatos Jums.

 2. paciente parašė:

  pries 16metu operavo man apendicita. Iki siol daktara prisimenu su didele pagarba. Sekmes jums gydytojau.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Didziausi sveikinimai.

 4. Gina parašė:

  Nuoširdūs sveikinimai,Gerb. Gydytojui. Ačiū,kad esate ir dirbate tokį Kilnų mums darbą. Stiprybės ir sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems.

 5. Dalia parašė:

  Puikus gydytojas, linkiu geros sveikatos ir ilgų gražių metų. Sekmės Jums daktare visur ir visada.

 6. Tikrai parašė:

  geras zmogus ir gydytojas

 7. ronis parašė:

  Jis buvo tikrai geras.visi senstame.

 8. ,,, parašė:

  sveikinimai Birutei Gustienei….

 9. neo parašė:

  Puikus zmogus, grieztas ir teisingas gydytojas.Pavyzdys visiems dirbantiems sveikatos sferoje. Linkime sekmes,sveikatos

 10. pastebejau parašė:

  Redaktorius dar pamirso pazymeti, kad tai ne vienintelis zmogus, kuris gavo toki apdovanojima. Ji gavo ir psichikos sveikatos slaugytoja BIRUTE GUSTIENE…Gaila, kad paprastesniu zmoniu niekas neviesina, o dirba tikrai sunku ir atsakinga darba, nes, kaip bebutu gaila, ju darbas nepastebimas, bet didziulis…

 11. Nijolė parašė:

  Nuoširdžiausi sveikinimai Daktarui, kuris išgelbėjo mano gyvybę. Jūsų dėka džiaugiuosi gyvenimu. Ačiū.

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Didžiausia padėka gerbiamam Daktarui.Jūs nekartą padėjote mūsų šeimai.Sveikatos,geros nuotaikos,Dievo palaimos Jums linki Nagių šeima

 13. sandra parašė:

  labai gerbiu gyd.SAMROVA,JIS isgelbejo man gyvvybe kai man buvo 14m,o dabar man jau 30m,SIRDINGAI DEKOJU JUMS uz suteikta laiku pagalba,labai labai labai jus gerbiu ir prisimenu visada.BUKIT SVEIKAS IR LAIMINGAS.ACIU JUMS.

 14. to xaxa parašė:

  gaila, kad taip neįvyko, o gydytojas Šamrovas visada buvo geriausias Mažeikių chirurgas. Jei kas nors kada ir nepasisekė – ne šventieji puodus lipdo. Sveikinam Daktarą. Seniai reikėjo ir duok Dieve Jums sveikatos.. Beje, juk parašyta, kad poliklinikoje jau dirba, o ten niekas neoperuoja.

 15. margarita parašė:

  Sveikinu geraji Daktara!Vertas zmogus graziausiu zodziu.bukit sveikas ir laimingas!dziaugsmo seimoje ir garbingame darbe!As labai dekinga Daktarui Arkadijui Samrovui,sunkus mano atvejas buvo-o gyvenu ir dziaugiuosi-zemai jums ,Daktare,lenkiuosi!

 16. xaxa parašė:

  i kapus vos nenuvare manes,veterinaras.

 17. ah parašė:

  Pensijon laikas jau….nesiduociau tokiam operuojama

 18. xxx parašė:

  Kad jis pensininkus begydo,matyt ligonines administracija supranta,kad nukvakes….

 19. nuomonė parašė:

  Nuoširdžiausi sveikinimaI šiam puikiam gydytojui!

 20. nuomonė parašė:

  Nuoširdžiausi sveikinimas šiam puikiam gydytojui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto