Mažeikiškius kviečia į „Laisvės bangą“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos ir Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos bendruomenių iniciatyva, sausio 13 d. 12 val. rengiama tradicinė pilietiškumo ir vienybės akcija „Laisvės banga“, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti.
Šių švietimo įstaigų gimnazistai, mokiniai ir mokytojai kviečia visus sustoti dešinėje Laisvės gatvės pusėje – nuo rajono Savivaldybės iki miesto seniūnijos – ir trumpam susikibti rankomis.
„Laisvės bangos“ tikslas – nors trumpam pajusti dalelę tos vienybės, kuri sutelkė Lietuvą 1991-aisiais.
Organizatoriai kviečia prisijungti miesto gyventojus, įmones, įstaigas, darželius ir mokyklas. „Prasmingai prisilieskime prie dramatiškų istorijos faktų, pagerbkime žuvusius Lietuvos laisvės kelyje, pajuskime tą vienybės dvasią anuomet, 1991-aisiais Sausio 13-osios naktį, sutelkusią mūsų tautą žygdarbiui“, – rašoma jų išplatintame pranešime.
Renginio dalyvio akcentas – tautinė atributika.

5 Atsakymai į “Mažeikiškius kviečia į „Laisvės bangą“”

 1. Sraigirdas parašė:

  Rasa, jus kovojote? Manau kad issiziojus prie teliko sedejot.
  Visur yra neteisybes, daug kas priklauso ir nuo jusu pacios. O kas ir ka jums turi duoti? Jei taip, tai ir dave – laisve! Rasyti ka galvojate (dergti), vaziuoti i norgus zuvims galvas kapoti, Jus turit PASIRINKIMA!

 2. Rasa parašė:

  Velniop tokią bangą ir tokią šalį , kurioje skurdas , badas ir iš kurios virtinės bėga į svetimas šalis . Ne dėl tokios kovojome .

 3. Jonis to mokytojai parašė:

  Nu zmogus parase savo nuomone ir ka jis gi ne diktantą raso o komentarą gal tamsta dar jo triusiku švara patikrink .Tipo kokia as išsilavinusi kokia as kokia as ko gero durne nes išsilavinęs zmogus ras kalba ir su profesoriu ir su juodadarbiu

 4. apas parašė:

  As-ui paspaudžiau neigiamą tašką už klaidas komentare.

 5. As parašė:

  Busiu pakeliui i savo sali norvegija,kuri man duoda darba,maista,pritekliu,nuo to eina gera nuotaika ,nes gyvenu neegzistuoju.padarysiu masinoj atsisveikinimo vanga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto