Mažeikių „Naftos“ futbolininkai išliko tarp pirmaujančiųjų

Po pirmojo Lietuvos salės futbolo čempionato rato, jo pabaigoje patyrusi du pralaimėjimus vieno įvarčio skirtumu, „Naftos“ komanda įsitvirtino trečiojoje vietoje.
PATIRTAS
ANTRASIS
PRALAIMĖJIMAS
Prieš Naujuosius metus Mažeikiuose įvyko šalies aukščiausios lygos salės futbolo pirmojo rato paskutiniojo turo rungtynės, kuriose susitiko pirmenybių lyderės, vienodai taškų turėjusios vietos „Naftos“ ir Kauno „Nautaros“ komandos.
Rungtynės mažeikiškiams prasidėjo „šaltu dušu“: jau pirmąją minutę kaunietis Marius Bezykornovas taikliu smūgiu išvedė „Nautarą“ į priekį.
Dar labiau mūsų komandos padėtį septynioliktąją kėlinio minutę pablogino rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas (iki tų rungtynių buvo pelnęs 18 įvarčių) Tomas Nemanis, kuris į „Naftos“ vartus antrą kartą pasiuntė kamuolį.
Mūsų futbolininkų nuotaika pagerėjo ir viltys iškovoti bent tašką atgijo antrojo kėlinio trečiąją minutę: po Edvino Blažio smūgio, kurį svečių vartininkas atrėmė, pirmasis prie kamuolio prišoko Marselis Balasanovas ir sušvelnino skirtumą 1:2.
Po penkių minučių T. Nemanis pelnė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse ir vėl atkūrė dviejų įvarčių skirtumą. Mažeikiškiai nenuleido rankų, tačiau juos sėkmė aplankė tik likus iki rungtynių pabaigos devynioms sekundėms: mūsų gretose pasižymėjo Antanas Tautvydas. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 2:3.
NETEKO
PAGRINDINIŲ
ŽAIDĖJŲ
„Vyrus galima tik pagirti: jau anksčiau žinojome, kad su mūsų komanda šiose rungtynėse nebežais Antanas Bulošas, kuris perėjo į Kauno „Nautaros“ klubą, o rungtynių dieną dar sužinojome, kad į tą patį klubą perėjo ir nebežais mače Aurelijus Vekerotas. Turint omenyje, kad dėl ligos negalėjo rungtyniauti ir pagrindinės sudėties žaidėjas Justas Gulbinas, be trijų pagrindinių žaidėjų sunku buvo tikėtis pergalės.
Tačiau komanda stengėsi, kovojo, ir priekaištų jiems neturiu“, – sakė komandos vadovas Petras Zakalskis.
Pasak vadovo, netikėtos netektys išardė du ketvertukus, kuriuose žaidė minėti futbolininkai, o papildymą vidury sezono sunku rasti: pajėgesni futbolininkai jau pasirinkę komandas.
Pirmojo rato pabaigoje mažeikiškiai patyrė du pralaimėjimus vieno įvarčio skirtumu (namuose rezultatu 3:4 pralaimėta Kauno „Rodikliui“) ir nukrito į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Po pirmojo rato „Nafta“ yra surinkusi 18 taškų, pelniusi 48, praleidusi – 24 įvarčius. Juos dviem taškais lenkia „Nautara“, trimis – „Rodiklis“.
Antrąjį pirmenybių ratą mažeikiškiai pradės sausio šeštąją rungtynėmis Kazlų Rūdoje su vietos Sporto centro komanda.