Mažeikių aeroklubas ruošiasi naujam sezonui

Nuotr. iš Mažeikių aeroklubo archyvo

Mažeikių aviacijos gyvavimo 40 metų jubiliejų šią vasarą švente pažymėsiantis Mažeikių aeroklubas planuoja kitą savaitę pradėti 23-iąjį šuolių parašiutu sezoną.

});

Pasiruošimą tikrins komisijos

Pasirengimą vasaros sezonui Mažeikių aeroklubas jau pradėjo – į dangų buvo pakeltas aeroklubo keleivinis transportinis lėktuvas „AN 2“, pirmąjį šuolį parašiutu iš jo atliko klubo instruktorius Rytis Gabalis.

Instruktorius Rimantas Morkūnas „Santarvei“ sakė, kad lėktuvo tinkamumas skrydžiams galioja iki gegužės 15 d. Iki to laiko orlaivio būklę turi įvertinti Transporto kompetencijos agentūros Civilinės aviacijos departamento komisija.

„Per žiemą turėjome daug laiko, manau, kad tinkamai paruošėme lėktuvą ir jis dar metams bus pripažintas tinkamu skrydžiams. Jau buvo atvykusi to paties departamento komisija, kuri vertino aerodromo saugumą, dar laukiame ir komisijos, kuri įvertins viso Julijono Kumpikevičiaus aerodromo būklę prieš šį sezoną“, – apie...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto