Mažeikių apylinkės seniūnija turės naują vadovą

Mantas Badaukis. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Įvyko konkursas Mažeikių apylinkės seniūnijos seniūno pareigoms užimti. Jį laimėjo 28 metų Savivaldybės administracijos specialistas Mantas Badaukis.

Dalyvavo trys pretendentai

Pretendentų atrankos komisijos sprendimu, iš trijų konkurse dalyvavusių pretendentų M. Badaukis surinko daugiausia balų. Šiaulių universitete jis yra įgijęs statybos inžinerijos, ekonomikos bakalauro bei viešojo administravimo magistro laipsnį.
M. Badaukis yra dirbęs statybos darbų vadovu, Seimo nario padėjėju-sekretoriumi, o šiuo metu dirba Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiuoju specialistu. M. Badaukis yra vedęs, žmona – anglų kalbos mokytoja, šeima augina sūnų.

Naujas iššūkis

Seniūno posto siekęs ir konkursą laimėjęs pretendentas „Santarvei“ teigė, kad seniūno darbą priimąs kaip naują, įdomų iššūkį.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

42 Atsakymai į “Mažeikių apylinkės seniūnija turės naują vadovą”

 1. Vardenis parašė:

  SLYKSTYNE TA BADAUKIENE. KAS NE SU JA, TAS PRIES JA. “VENTOJ” TIK SUBINLAIZIAI IR LIKE.
  VISUS ISEDA, KAS JOS NELIAUPSINA.

 2. Sekmės parašė:

  Mantai, Tau sunkiame darbe .Nekreipk dėmesio Į komentarus ,imk Į savo rankas seniunijos reikalus ir parodyk kad Tu tikras šeimininkas.Tie kur rašinėja nesąmones tegu pasiskaito seniūno pareigybių aprašymą ir nusiramina.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  prancūzai pasakytų: ieškokite moters uošvės pavidalu

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Gerb. Badaukiene, iš komentarų susidariau nuomonę, kad esate įtakingas žmogus, tai gal galite iš Seimo pašalinti Karbauską, nes man nepatinka įstatymai ribojantys alkoholio pardavimą. Jaučiu Jūsų ranką -ir krepšį lietuviai prapylė…

 5. Kestui parašė:

  Jūs čia apie save ar apie Kristinos viešbutį

 6. Kestas parašė:

  Gaila kai uz tevu puikybe ir goduma nukencia vaiku reputacija. Tai neteisinga.

  1. City parašė:

   Oi, sūnelis neatsilieka nuo motinos: arogancija ir pasipūtimu dar ją turbūt ir lenkia, tiesiog šviečia ! Nors įstatymų pats ir nežino, bet kitiems vis nurodo juos pastudijuot. Draugelių užmojus paproteguoja, nes nu o ką daugiau veikt toj seniūno kėdėj? Galėjo tą Mažeikių apylinkės seniūniją išskirstyt, nors keliais biurokratais būtų apmažėję…

 7. Virginija parašė:

  Protingesniam jaunimui.
  Žydas pastoviai prašė dievo,kad padėtu laimėti loterijoje.Angelai atėję pas dievą,prašė žydui padėti.
  Dievas atsakė „Tegu jis nors loterijos bilietą nusiperka“

 8. Paskaitęs parašė:

  perskaičiau straipsnį laikraštyje, paskaičiau komentarus. Neteko susidurti nei su būsimu seniūnu, nei su jo mama,bet paliko man gaila ne būsimo seniūno, o tų komentatorių, kurie smaginasi patys nesuprasdami dėl ko. Mes visi galim apie savo pažįstamus turėti nuomonę, bet jei norime tai padaryti pasislėpdami po anoniminiais komentarais tai mano supratimu žema. Lietuvoje demokratija, tai ir išsakykim savo nuomonęn neprisidengdami anoniminio komentatoriaus vardu.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Jaučiu išties Ramunė kalta, kad sugriuvo kolūkiai ir kažkam pasbaigė antidepresantai. Tiek komentarų nesulaukė net ZENONAS mulkinęs parapijos vienišas verslininkes:) O gal čia tie magnetiniai laukai įtakos turėjo?

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  nu juk ir kalbame apie nevykėlius, kurie neturi drąsos į akis savo nuomonės pasakyti, nevykėlius, kurie kerštaudami pasirenka vaikus, tad apie kokią kito moralę mes kalbame?

 11. vardui parašė:

  būtent, štai čia ir grįžta. Perskaičiau komentarus ir kaip tik taip pagalvojau, kad tai – grąža. Kaupas irgi kada nors gali pareit… Gaila, kad vaikui tai atsirūgsta…

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Na, visi komentarai tik dėl pavardės, o gaila, kad rašo buvę „partiečiai“, kad rašo žmonės nieko nesiekiantys gyvenime ir turintys vienintelį priešą -Badaukienę. kaip gaila, juk niekam neatėmė ji duonos kąsnio iš Jūsų… Ir ačiū Dievui, kad yra ir kitokia nuomonė. Bet kaip sakoma „Šunys loja, o karavanas eina“. dar sakoma, kad viskas grįžta su kaupu… per tris dienas, per tris mėnesius, o gal ir greičiau… Nu nusibodot pavyduoliai

 13. Apolinras parašė:

  O kas ta Badaukienė ?

 14. komentatoriai parašė:

  jeigu skaitai tai laikykis, kaip ir sakėme čia tik pradžia, o kad peza žmonės tai ir pezės, jug reikia kažkuom užsiimti ir jiems :D

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  o kitamet jau i FNTT koki nors posta taikys?

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  gal cia pats busims seniuns ar mamele raso TO ASTA, KAD TEISINASI

 17. TO ASTA parašė:

  Pritariu jūsų sarkazmui dėl komentatorių liguistų fantazijų apie perdėtas galias. Deja čia ne tik pavydas bet galimas žinių trūkumas, kad dabar norint tapti vastybės tarnautoju privaloma išlaikyti egzaminus teisinius ir vadovavimo Valstybės tarnybos departamente. Kas tai žino, žmones gal būt glumina ir tai kad pats FNTT buvęs vadas , 20 metų vadovavęs, neišsilaikė vadovavimo valstybės tarnybos departamente, interviu rodė per TV. Kodėl net jam niekas nepadėjo?

 18. www parašė:

  Badaukis seniūnas :))))) Dabar jau viską mačiau

 19. Vardas (privalomas) parašė:

  Su tokiais seniunais toli nevaziuosi, ziauriai issiziojes,idomu kas buvo kiti pretendentai

 20. Jonis parašė:

  sa zyzlos ,jis dar nieko nepadare nei gero nei blogo taip kad patylekim ir palaukim rezulto ,o del partiskumo ,ponuliai o ko jus tylejot kai propiesorius anukeliui paliko palikima Visa Partija …..

 21. Asta parašė:

  turbut badaukiene bus nominuota – itakingiausias mazeikiu zmogus, o politiku ir direktoriu vaikams lieka tik emigracija is to kaimo

 22. Va va parašė:

  Pritariu Tomui tikrai isiziojas ir be mamos pagalbos abejoju ar tokiose vietose butu sedejes ir cia tikrai nepavadas kalba.

 23. Tomas parašė:

  Vaika prastume mamyte tai gaila apylinkes gyventoju toki istizeli gavus. Juk visi zino kad issiziojes yra. Baige ekonomika dirbo statybos darbu vadovu?! Kazin ar nenugriuvo pastatai? Gaila Mazeikiu, kad visi tik giminaiciai sulenda i valstybines vietas.

 24. Laima parašė:

  Lietuviska savybe yra pavydas, tai realiai dar nedirbo jis, esu sios seniunijos gyventoja, gaila nezinau kitu kandidatu, bet teko eiti pas bartkeviciu del kurmaiciu sodu, jis aptarnavo ir paliko gera ispudi, labai mandagus ir diplomatiskas plius is jo neatims didziausio pliuso t.y. jaunatviskumo. Tikiuosi isliks ir seniunu toks, neuzilgo susitiksim

 25. Valio parašė:

  Puiku, laikas senukams į užtarnautą poilsį. O jei rimtai, džiugu, kad ateina jauni žmonės. Sėkmės.

 26. Vardas (privalomas) parašė:

  Badaukiene kisa sunu ;)) nebejuokinkit;)))

 27. Viktoras Badaukis parašė:

  Tam kuris klausia kur aš esu pranešu kad esu kapuose. Kviečiu aplankyti. Iki malonaus susitikimo.

 28. Algirdas parašė:

  Jeigu Mažeikiuose būtų normali (ne senukų partinė) vadyba, tai abi seniūnijas jau seniai būtų sujungę į vieną. Būtų sutaupomi milijonai. Bet kur tada kiši savus?

 29. ... parašė:

  Juokinga… bet gal žmogus gerai atliks savo pareigas :)

 30. Vardas (privalomas) parašė:

  O kur Badaukienes vyras, ar nezinot?

 31. as parašė:

  Kam tie konkursai? juk ir taip is anksto viskas nuspresta

 32. Vardas (privalomas) parašė:

  GAL PROTINGESNIS NEI MOTINELE? NORS NUO MAZU DIENU VIS PRASTUMDAVO

 33. Vardas (privalomas) parašė:

  badaukes perukslis prastumtas

 34. vija parašė:

  Ne, nu žmonės, jūs kad parašot. Tai jei mama, tėvas ar sesuo sakykim yra koks žymus asmuo, tai jų vaikams vadinas AMEN ?????

 35. Be vardo parašė:

  Tai kas, kad Badaukienes sunus? Tai kas, kad ji galbut (greiciausiai) padejo jam gauti sia vieta? Lietuva – svogeriu krastas, ko jus stebites? Atseit patys niekada nesat nieko gave „po blatu“? Ir gerai, kad turi uznugari. Juk ne kazkoki kalini „itryne“!

 36. As parašė:

  Dar vienas išlindo iš po mamos sijono :D Eiliniam protingam jaunuoliui vietos prie lovio nelieka :)

 37. Vardas (privalomas) parašė:

  taigi Badaukienės sūnus//// manau visiems suprantama, kodėl kas ir kaip :)

 38. nepatenkintas parašė:

  Vargse seniunija. mirusios partijos klaupciukai tik provincijoj gyvena… idomu kokie kiti kandidatai buvo ir kokia ju kompetencija, nes buti partijos biculio sekretorium ne koks ir pasisekimas.

 39. To www parašė:

  Atsigauk biskeli

 40. As parašė:

  manau be ,,blato,, cia neapseita….

 41. Mažeikietė parašė:

  Prie ko čia motina? Jei ji butų buvusi valytoja, tai jau jis nebūtų laimėjęs?? Mažiau pavydo gal? Išsilavinęs, jaunas, perspektyvus, dar nesugadintas. As už!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto