Mažeikių atstovai – per žingsnį nuo prizininkų pakylos

Simona Rimkevičiūtė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pagrindinėmis metų stalo tenisininkų varžybomis vadinamame Lietuvos stalo teniso čempionate mūsų rajono atstovams iki prizinių vietų pritrūko labai nedaug.

92-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas dvi dienas vyko Lietuvos sporto centro sporto komplekse Druskininkuose, jame dalyvavo po 32 stipriausius stalo tenisininkus ir tenisininkes. Teisę žaisti tarp stipriausiųjų iškovojo mūsų rajono atstovai broliai Tonetas ir Arnoldas Domeikos bei Simona Rimkevičiūtė.
Šių metų naujovė tai, kad buvo panaikinti grupių susitikimai. Pagal reitingą sportininkai buvo skirstomi į vieno minuso lentelę (sportininkas, pralaimėjęs dvikovą, iškrinta iš varžybų dėl aukštesnės vietos), taip pat tradiciškai vyko moterų, vyrų ir mišrių dvejetų susitikimai.

T. Domeika ir S. Rimkevičiūtė asmeninėse pirmenybėse įveikė po du varžovus ir jiems iki prizinės vietos liko laimėti po vieną susitikimą, tačiau abu jie nusileido būsimiems čempionams Klaipėdos atstovui Alfredui Ūdrai ir vilnietei Kornelijai Riliškytei ir užėmė 5–8 vietas, A. Domeika kovojo dėl 9–16 vietų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.