„Mažeikių autoservisas“ atsižvelgė į klientų pageidavimus

Montuotojų gatvėje esančiame pastate įsikūrusi sunkiojo transporto remonto ir aptarnavimo bazė, nuo gruodžio čia veikia ir plovykla. Autoriaus nuotr.

Nuo šio mėnesio pradžios automobilių ir sunkvežimių savininkai jau gali savo transporto priemones šiuolaikinėmis technologijomis nusiplauti ir naujai atidarytoje UAB „Mažeikių autoservisas“ plovykloje. Tame pačiame pastate įsikūrusi bendrovės sunkiasvorio transporto aptarnavimo linija nuo šiol siūlo dar vieną paslaugą – tachografų patikrą ir remontą.

Pradėjo nuo lengvųjų automobilių remonto

Bendrovė „Mažeikių autoservisas“, kuri savo veiklą pradėjo prieš aštuonerius metus, gyvavimo pradžioje teikė tik lengvųjų automobilių remonto paslaugas.
„Tiek tada, tiek dabar automobilių neskirstėme – remontavome ir remontuojame įvairių šalių ir bendrovių gamintojų transporto priemones, stengdamiesi klientams suteikti visas paslaugas.
Vien remontu neapsiribojame: suteikiame galimybę čia įsigyti ne tik reikiamų detalių, bet ir padangų. Be to, pavasario ir rudens sezono metu jas pakeičiame, subalansuojame, atliekame ratų suvedimą“, – informavo bendrovės direktorius Marius Kisminas.
Lengvieji automobiliai šiuo metu remontuojami ant dešimties keltuvų, prie jų triūsia ilgametę patirtį remonto srityje turintys meistrai.

Viskas – kliento patogumui

Prieš trejus metus „Mažeikių autoservisas“ praplėtė veiklą – savo patalpose įrengė sunkiasvorių transporto priemonių aptarnavimo ir remonto liniją, kurioje suteikiamas visas paslaugų spektras: tepalų keitimas, padangų montavimas, stabdžių ir važiuoklės patikra, šviesų reguliavimas, praktiškai visi techninio aptarnavimo darbai.
„Viskas apgalvota tam, kad klientui būtų patogiau, nuimant nuo jo galvos visus transporto priemonės paruošimo valstybinei techninei apžiūrai rūpesčius. Dabar klientas savo transporto priemonę, nesvarbu, ar tai lengvasis automobilis, ar sunkvežimis, ar autobusas, atveža iki autoserviso, meistrai jį apžiūri, sutvarko ir pateikia valstybinės techninės apžiūros centrui. Klientui belieka atsiimti savo transporto priemonę su galiojančia technine apžiūra“, – sakė bendrovės direktorius.

Siūlo papildomą paslaugą

Šių metų rugpjūtį sunkiasvorio transporto priemonių remonto ir aptarnavimo linija persikėlė į buvusio Autoūkio patalpas, adresu: Montuotojų g. 2 (pirmas įvažiavimas iš Skuodo gatvės nuo gaisrinės pusės).
Pasak bendrovės direktoriaus, pustrečio tūkstančio kvadratinių metrų patalpose sukurta sunkiojo transporto remonto bazė, kurioje vienoje vietoje dirba šios srities specialistai. Be jau anksčiau šių meistrų teiktų paslaugų, prisidėjo ir dar viena – tachometrų patikra ir jų remontas.

Pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos

Naujosiose sunkvežimio bazės patalpose šį mėnesį bendrovės darbuotojai pradėjo teikti ir dar vieną labai svarbią paslaugą transporto priemonių savininkams – čia įrengta transporto priemonių plovykla.
Čia plaunami ne tik įvairių markių lengvieji automobiliai, bet ir sunkusis transportas – krovininiai sunkvežimiai, autobusiukai bei didieji autobusai. Plovimui naudojamos aktyviosios putos, kurios visiškai nekenkia automobilio kėbului, šampūnas. Nuplaunama rankiniu būdu ir sausinama.
Sunkiojo transporto aptarnavimo ir remonto bazėje klientai laukiami šiokiadieniais nuo 8 iki 18 valandos (plovykla dirba valanda ilgiau), šeštadienį ir sekmadienį – nuo 9 iki 15 valandos.
Stasys VITKAUSKAS

 

 

One Reply to “„Mažeikių autoservisas“ atsižvelgė į klientų pageidavimus”

  1. Jjj parašė:

    Kiek sumokejote uz si straipsni?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto