Mažeikių įmonių produktai pelnė aukso ir sidabro medalius

Kasmet daugiausia apdovanojimų susižeria maisto produktus gaminančios įmonės. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Bendrovių „Mažeikių mėsinė“ ir „Pieno žvaigždės“ filialo Mažeikių pieninės sukurti produktai pelnė „Lietuvos metų gaminio 2011“ vardą.
Penktadienį bendrovių vadovams Seimo Pirmininkė Irena Degutienė įteikė apdovanojimus.

Vertino komisija

„Lietuvos metų gaminio“ vardo siekė daugiau kaip aštuoniasdešimt įmonių iš 15-os šalies ūkio šakų. Pristatytus produktus vertino dviejų lygių ekspertų ir įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti komisija.
Aukso medalius pelnė du „Mažeikių mėsinės“ produktai – šaltai rūkyta dešra „Delikatesinis saliamis“ bei virta dešra „Daktariška Premium“. Tokio pat įvertinimo sulaukė bendrovės „Pieno žvaigždės“ filialo Mažeikių pieninės gaminys – pasukų varškė „Gamtos“.
„Mažeikių mėsinė“ gavo ir sidabro medalį – už vytintas „Kubietiškas lazdeles“.
Penktadienį įmonių vadovai lankėsi Vilniuje, kur Seimo Pirmininkė I. Degutienė nominacijos „Lietuvos metų gaminys 2011“ laureatams įteikė apdovanojimus. Politikė išdalijo kone šimtą medalių už geriausiai įvertintą įmonių produkciją ir paslaugas.

Tikslas – didinti konkurencingumą

„Lietuvos metų gaminio“ konkursas laikomas svarbiausiu verslo bendruomenės įvertinimu šalyje.
Konkursą organizuojančios Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovai teigia, kad pagrindinis konkurso tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įvertinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas.
Organizatorių skaičiavimu, maisto pramonė gavo daugiausiai apdovanojimų, tai rodo, kad ši šaka yra viena didžiausių Lietuvos apdirbamosios pramonės sektorių.

2 Atsakymai į “Mažeikių įmonių produktai pelnė aukso ir sidabro medalius”

  1. petras parašė:

    Garsinkite musu miesta ir toliau,
    parduokite mazeikieciams desra pigiau:D

  2. Saunuoliai parašė:

    Garsinkite mūsų miestą ir toliau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto