Mažeikių jaunimas dalijasi mintimis apie savanorystę

Įvairios nevyriausybinės organizacijos pristatė savo veiklą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikių rajono jaunimas, nevyriausybinių organizacijų atstovai, moksleiviai rinkosi į jaunimo forumą „Pasirinkimai“. Susitikimas skirtas Tarptautinei savanorių dienai.

Forumas prasidėjo renginiu „Gyvoji biblioteka“, kurio metu įvairiose Kultūros centro vietose savo veiklą pristatė rajone veikiančios nevyriausybinės organizacijos, o jų yra apie penkiolika.
Vėliau į centro Mažąją salę susirinko jaunimas, besidomintis savanoryste. Apie jos esmę ir prasmę pasakojo bei moderniais metodais jaunus žmones pasirinkti tarnystę žmonėms skatino svečiai iš sostinės – Maltos ordino savanoriai, kiti šia veikla užsiimantys žmonės.
Mažeikių nevyriausybinių organizacijų asociacijos pirmininkas Eduardas Vaičiulis pagal įvairių organizacijų siūlymus apdovanojo dešimt jaunųjų ir šešis vyresniuosius savanorius.
Forumą surengė Nevyriausybinių organizacijų asociacija, Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“, Senamiesčio ir Kalnėnų pagrindinės bei Pavasario vidurinė mokyklos.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 

3 Atsakymai į “Mažeikių jaunimas dalijasi mintimis apie savanorystę”

 1. Justas parašė:

  1. Taip dalyvavau renginyje. 2.Prasta organizacija, apgailėtini pasirodymai, šnekėje žmonės nesudomino publikos. Pakalusus daugelio žmonių, nuomonė buvo ta pati :) 3. Taip, teko organizuoti panašius renginius, todėl mano nuomonė yra gan objektyvi

 2. Justai parašė:

  1. ar iš vis dalyvavai renginyje?
  2. įvardink, kas buvo blogai.
  3. ar esi daręs ką nors panašaus?

  tai padės skaitytojams objektyviau įvertinti tavo nuomonę. dėkui. :)

 3. Justas parašė:

  Labai prastai suorganizuotas renginys, gėda organizatoriams..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto