Mažeikių Kalėdų eglė – tarp šalies gražiausių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vieno didžiausių šalies interneto portalų lankytojai, balsuodami už gražiausias Lietuvos miestų egles, mūsų Kalėdų eglei skyrė 3–4 vietas: Mažeikių eglė surinko tiek pat balsų, kiek ir pastatyta Marijampolėje.
Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius priminė: Mažeikiuose įžiebta Kalėdų eglė – 18 m aukščio, iš metalinio karkaso, apkaišyto natūraliomis eglių šakomis, dekoruota stambiomis, įvairių spalvų lemputėmis, šviesos blykstėmis, šviečiančiais žaislais-burbulais bei tradiciniais įvairių spalvų burbulais.

Šventiniu laikotarpiu mieste sužibo ne tik Kalėdų eglė, bet ir eglės teritorija, miesto gatvės, pirmą kartą senamiestyje buvo įrengtas ir papuoštas kalėdinis miestelis, organizuota mugė.
Visai miesto puošybai buvo skirta 65 tūkst. eurų be PVM: 50 tūkst. eurų – iš Savivaldybės biudžeto, 15 tūkst. eurų – AB „ORLEN Lietuva“ parama. Skaičiuojant su PVM, kalėdinė atributika šiemet kainavo 78,65 tūkst. eurų.

2013 m. pagrindinei Mažeikių miesto eglei portalo lankytojai skyrė antrą vietą.
Nuotr. iš redakcijos archyvo


2 Atsakymai į “Mažeikių Kalėdų eglė – tarp šalies gražiausių”

  1. Viršūnė parašė:

    Tikrai, šiais metais viena gražiausių eglių! Ir šiaip labai išsipuošė nuostabiai mūsų miestas. Pajutom tikrą Kalėdinę dvasią.

  2. X parašė:

    Įdomu, ar vienai poniai iš savivaldybės vistiek pernykštė raketa gražesnė?.. 🤣

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto