Mažeikių komunalininkai minėjo savo įmonės 40-metį

Praėjusį savaitgalį į savo įmonės 40-mečio šventę rinkosi UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ darbuotojai. Šventėje dalyvavo buvę bendrovės direktoriai, kurie pasidalijo prisiminimais apie savo darbą. Susirinkusieji bendravo, linksminosi.ŠIEK TIEK ISTORIJOS
UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ jau per 40 metų teikia įvairias komunalines paslaugas Mažeikių rajono gyventojams. Pirmasis įmonės pavadinimas – „Pramkombinatas“, vėliau įmonė perkrikštyta į Vietinio ūkio valdybą prie Vykdomojo komiteto. 1965 metais įmonei suteiktas Komunalinių įmonių kombinato pavadinimas.
1991 metais kombinatas pervardijamas į Mažeikių valstybinę komunalinių paslaugų įmonę, o po ketverių metų įmonės turtas buvo aukcionuotas ir ji tapo specialiosios paskirties uždarąja akcine bendrove. Šiuo metu bendrovės akcijų paketą valdo Mažeikių rajono savivaldybė, bendrovės įstatinis kapitalas – 2,2 mln. litų, dirba 70 darbuotojų.

VADOVAUJA 10 METŲ
Įmonei dabar vadovauja Eugenijus Butkus. Šventėje prisiminti ir kiti buvę įmonės vadovai.
Šventėje dalyvavo įmonei nuo 1965-ųjų metų vadovavęs Romanas Virkutis, vėliau dirbę Leonardas Deimontas, Zigmantas Kniažauskis. Dabartinis komunalinio ūkio direktorius savo poste – jau 10 metų.
E. Butkus padėkojo visiems darbuotojams. Pasak vadovo, jų pasiaukojantis darbas yra vertas pagarbos, nedidelis kolektyvas dirba sklandžiai ir užtikrintai, žmonės yra susibūrę į tikrai gerą komandą, kuri turi visas galimybes ir toliau sėkmingai įveikti nuolat besikeičiančios aplinkos iššūkius ir pavojus.

STENDUOSE – VISA ĮMONĖS ISTORIJA
Šventėje buvę įmonės vadovai ir darbo senbuviai dalijosi prisiminimais, apie įmonės veiklą pasakojo ir specialiai tam paruošti stendai.
2003 metais Mažeikių rajono Taryba pavedė bendrovei eksploatuoti ir plėtoti savivaldybės viešąją komunalinių atliekų tvarkymo sistemą. Visi atliekų turėtojai, besinaudojantys savivaldybės atliekų tvarkymo sistema, privalo sudaryti viešąsias sutartis su bendrove ar su jų subrangovais ir už atliekų tvarkymą mokėti mokestį.
Komunalinės atliekos surenkamos į įvairios talpos konteinerius. Šiais metais visus mieste esančius konteinerius numatyta pakeisti atitinkančiais Europos standartus.
2001 metais pradėjo veikti Dargių nepavojingų atliekų sąvartynas, kuris yra 4 kilometrų atstumu nuo Mažeikių miesto Laižuvos link.
Bendrovė plečia antrinių žaliavų surinkimą iš gyventojų, nes tai mažina atliekų patekimą į sąvartyną ir ilgina tarnavimo laiką, be to, šios medžiagos dar kartą naudojamos gamyboje.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto