Mažeikių kultūros centro scenoje – ypatingas Šiaulių bigbendo ir prancūzės vokalistės koncertas

Nuotr. iš Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ archyvo

Balandžio 22 d. 18 val. Mažeikių kultūros centre miestiečių laukia kokybiškos muzikos koncertas „Jazz“, kuriame pasirodys jau 20 metų gyvuojantis Šiaulių bigbendas (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis) ir charizmatiška vokalistė iš Prancūzijos Cécile Verny. Organizatoriai mažeikiškiams žada nuotaiką keliantį muzikinį šėlsmą, skirtą Tarptautinei džiazo dienai paminėti.

Ypatinga ir šio koncerto viešnia prancūzė dainininkė Cécile, kurios apsilankymas Lietuvoje nėra pirmasis, tačiau į Mažeikius ji atvyks pirmą kartą. Vizito metu muzikantė tikisi bent trumpam pasivaikščioti po miestą, mat keliaudama dažniausiai koncertuoja ir mažai tenka pažinti lankomas šalis. Dainininkė, kuri nesimokė vokalo, tačiau įtaigiai atlieka įvairiausių stilių muziką: džiazo, bliuzo, soulo, fanko ir popso, bendradarbiaudama su įvairiais kolektyvais, aplankė nemažą dalį pasaulio. Kosmopolitiška, kupina energijos ir jėgos moteris gyvena menu ir užburia kiekvieną klausytoją. Organizatoriai neabejoja, kad jos talentas sužavės ir Mažeikių publiką.

„Muzika yra mano aistra, mano darbas, didžiausia įtaka mano gyvenimui. Ji ramina, kai esu liūdna, lydi džiugiomis gyvenimo akimirkomis. Muzika mano ryšys su žmonėmis, kuriems dainuoju. Eidamas į sceną muzikantas dažniausiai koncertuoja nepažįstamiems žmonėms, kurių niekada nematė ir galbūt niekada daugiau neišvys, bet per keletą valandų su jais patiria kažką ypatingo, savotišką magiją“, įsitikinusi Cécile. Nors didžiausia dainininkės aistra yra muzika, ji turi ir kitų pomėgių: maisto gaminimas, siuvimas ir labiausiai patinkantis miegas. Gyvenimo džiaugsmu trykštanti moteris nuolat užsiima ir labdaringa veikla, neignoruodama tamsiosios žmonijos pusės.

Dainiaus Čėplos nuotr.

Cécile scenoje pasirodys su Šiaulių bigbendu, kurio branduolį sudaro Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Klaipėdos universiteto džiazo katedrų absolventai. Profesionaliame kolektyve groja gerai žinomos džiazo žvaigždės, dalis šių atlikėjų patys stipriausi Lietuvoje. Kolektyvas ypač didžiuojasi viena iš geriausių šalies saksofonininkų grupių. Ne pirmą kartą su Šiaulių bigbendu koncertuoja ir Cécile, kuri neslepia džiugesio, kad galės ir vėl pasirodyti su aukšto lygio profesionalais. „Grosime džiazo standartus. Tai mūsų bendra kultūra ir kalba, kurią supranta visame pasaulyje. Nesvarbu, iš kur esame ir kur gyvename, mes žinome ir mėgstame šią muziką. Tai ypatingas mūsų visų ryšys. Nežinau, ar ką nors nustebinsime, bet esu tikra, kad pralinksminsime ir sužavėsime visus į koncertą atėjusius klausytojus“, neabejoja vokalistė.

Koncerto organizatoriai ir atlikėjai labai lauks visų mažeikiškių ir miesto svečių ypatingame, Pasaulinei džiazo dienai skirtame koncerte, kuriame kokybiškos muzikos ir geros nuotaikos pasisems kiekvienas klausytojas. Bilietus į koncertą galima įsigyti internetu www.bilietai.lt bei „Bilietai.lt“ ir Mažeikių kultūros centro kasose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto