Mažeikių ligoninėje gydomas nušalęs žmogus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę atšalus orams, o savaitgalį temperatūrai nukritus iki minus dvidešimties laipsnių, į medikų rankas pakliuvo daugiau nušalusių mažeikiškių. Gydytojai mano, kad šio itin šalto savaitgalio pasekmės paaiškės dar po poros dienų, nes nušalimai pasimato ne iš karto.

Kol kas pavieniai atvejai

Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro vyriausioji slaugos administratorė Sonata Keliotienė „Santarvei“ sakė, kad pirmadienio rytą į Mažeikių ligoninę buvo atvežtas vienas nušalęs žmogus. Mirtino pavojaus dėl nušalimo rajono gyventojo gyvybei nekilo.
S. Keliotienė sakė, kad nuo sausio mėnesio iki šio pirmadienio į medikų rankas greitosios medicinos pagalbos medikai ligoninei dėl nušalimų perdavė keturis mažeikiškius.

Pasekmės paaiškės vėliau

Dėl nušalusių galūnių Mažeikių ligoninėje šiuo metu gydomi du pacientai. Jie į gydymo įstaigą pateko kur kas anksčiau – po pirmosios šalčių bangos, buvusios maždaug prieš porą savaičių.
Pirmadienio rytą į Priėmimo-skubios pagalbos ir konsultacijų skyrių buvo atvežtas žmogus, kurio visas kūnas buvo nušalęs.
Mažeikių ligoninės vadovas Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė: „Šiuo metu stengiamasi žmogų sušildyti, o kokie bus nušalimo padariniai, pasimatys vėliau. Gali būti, kad kai kurios kūno vietos bus visiškai nušalusios.“
Pirminiais duomenimis, nuo šalčio nukentėjęs mažeikiškis buvo atvežtas tiesiog iš gatvės, nes jo gyvenimo būdas asocialus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto