Mažeikių ligoninėje – vadovų kaita

Regioninės Mažeikių ligoninės direktorių Sigitą Kaktį pakeitė laikina įstaigos vadovė Aranta Būtautaitė-Garalienė, iki tol dirbusi šios ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja. Nuotr. iš redakcijos ir Savivaldybės administracijos archyvų

Praėjęs ketvirtadienis buvo paskutinė Regioninės Mažeikių ligoninės direktoriaus Sigito Kakčio darbo diena. Ligoninės dalininkų: Savivaldybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos – sprendimu įstaigos vadovas buvo atšauktas iš užimamų pareigų, iki jo kadencijos pabaigos likus septyniems mėnesiams.
Buvęs ligoninės direktorius su atšaukimu ir jo motyvais nesutinka, savo teises jis pradėjo ginti nuo kreipimosi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.
„Santarvė“ bando trumpai pristatyti svarbiausius šios atleidimo istorijos faktus, su ja susijusių asmenų vertinimus.

});

TYRIMAI IR SPRENDIMAI

Praėjusių metų rugpjūtį bei spalį vykusiuose Regioninės Mažeikių ligoninės dalininkų: Savivaldybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) – susirinkimuose buvo nutarta pradėti tyrimus ligoninėje.
Savivaldybė interneto svetainėje mazeikiai.lt informavo, kad Kontrolės...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto