Mažeikių muziejuje eksponuojama Dovilės Vyniautienės tapyba

Mažeikių muziejaus lankytojai gali apžiūrėti mažeikiškės Dovilės Vyniautienės tapybos darbų parodą. Ekspozicijoje – 31 kūrinys, atskleidžiantis skirtingas autorės nuotaikas, išgyvenimus, jausmus.

Muziejaus ir parodos lankytojus D. Vyniautienė kviečia dalyvauti loterijoje – parodai pasibaigus, laimingąjį muziejaus bilietą įsigijęs žmogus laimės vieną jos darbų.  

D. Vyniautienė „Santarvei“ sakė, kad tai jos antra savarankiška ir kol kas didžiausia ekspozicija. Kiekvienas parodai pristatytas kūrinys yra abstraktus, atskleidžia vis kitą emociją. Autorė tikisi, kad iš trijų dešimčių paveikslų kiekvienas lankytojas suras tą, kuriame mato daugiausia savęs.

Ingos MILBERTIENĖS nuotraukose – Dovilė Vyniautienė ir akimirkos iš ketvirtadienį vykusio parodos atidarymo.

Parodą aplankę žmonės galės dalyvauti loterijoje ir laimėti vieną iš mažeikiškės darbų. Reikia tik ant bilieto užrašyti savo vardą, pavardę, telefono numerį ir įmesti jį į kasoje esančią dėžutę. Laimingasis bilietas bus ištrauktas pasibaigus parodai, po spalio 7 d.

„Tapyba man yra meditacija. Spalvingas laikas, kai įkvėpta aplinkos, pastūmėta atsitiktinumų, palaikoma šeimos galiu išreikšti save. Manau, kad per daugiau nei dešimtį metų atradau savo braižą, išgryninau potėpį, faktūrą, spalvą. Mano darbai įgijo charakterį ir skambesį…“ – taip savo antrąją parodą pristatė D. Vyniautienė.

Interviu su parodos autore skaitykite „Santarvės“ kultūros priede „Jungtys“.

Povilas BARANAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto