Mažeikių muziejus turės naują direktorių

Vaidotas Balzeris. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį įvyko konkursas Mažeikių muziejaus direktoriaus pareigoms užimti. Pretendentų atrankos komisijos sprendimu konkursą laimėjo Vaidotas Balzeris.

Pretendentų muziejaus direktoriaus pareigoms užimti atrankos komisijai buvo pateikti penki prašymai. Konkurse dalyvavo keturi pretendentai.
V. Balzeris, Klaipėdos universitete baigęs Humanitarinių mokslų fakulteto lietuvių filologijos ir etnografijos studijas, įgijo filologijos bakalauro laipsnį. Vytauto Didžiojo universitete studijavo etninę kultūrą – jam suteiktas etnologijos magistro kvalifikacinis laipsnis.
35 metų mažeikiškis nuo 2005 metų dirba  Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro reklamos vadybininku.
Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje. 

18 Atsakymų į “Mažeikių muziejus turės naują direktorių”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  KADA VISI SKRABALAI DINGS IS SAVIVALDYBES,VIS TIEK TIK VIETA UZIMA IR PINIGUS VELTUI IMA? TOKIE KAIP NORKUS IR KOMUNISTINIS PLOSCIUS J.SIMINKEVICIUS 77 METU?SNAUDA NUEJE..KA TOKIE VEIKIA SULINDE I SILTAS VIETAS?

 2. kodėl parašė:

  kodėl Mažeikiai „neša kryžių“, todėl, kad yra kantrūs ir laukia kol jis supus.

 3. Buvusi kolegė parašė:

  Teko kažkada dirbti su Vaidu (BŽ). Išties puikus žmogus, iniciatyvus, gebantis dirbti komandoje, tikiuosi, kad laikas jo nepakeitė. Priklausomybė partijai ir konkursų laimėjimas – tai kitas klausimas, bet Vaidui iš visos širdies linkiu sėkmės. Jos linkiu ir buvusiai direktorei A.Cholodinskienei – manau, kad moteris darbui atidavė daug savo širdies.

 4. artistė parašė:

  Nereikėtų šideikienei kištis,kur neišmano ir dar nurodinėti.

 5. ? parašė:

  Ar ne zydu tautybes ir naujas direkorius?

 6. Povilas U. parašė:

  Laikas Mažeikių viešosios bibliottekos direktorei A. Jonauskienei išeiti į užtarnautą poilsį ir mandagiai užleisti vietą jaunesniai kultūros darbuotojai. Pensininkams laikas ilsėtis,

 7. Daiva Šideikienė parašė:

  Galbūt partiniai – sąrašiniai asmenys kitaip ir nesugeba užimti vadovaujančių postų, kaip tik vieninteliu atrankos būdu – pokalbiu ? Nežūrint į atrankos būdą naujajam direktoriui norisi palinkėti didelės sėkmės darbe. Aišku, būtų labai gerai jei kitokiais atrankos būdais įvyktų konkursai Mažeikių Kultūros centro ir Mažeikių V.Klovos muzikos mokyklos direktorių vietoms užimti , nes dabar dirbantiems asmenims jau pats laikas būtų išeiti į užtarnautą poilsį ir mandagiai užleisti vietą jaunesniems kultūros ir meno darbuotojams.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Linkime sekmingo darbo naujajam Muziejaus Direktoriui.

 9. Algirdas P. parašė:

  Pirma: jei nebūtų socdemas, nebūtų laimėjęs, nesvarbu, kad jaunas ir gabus. Antra: pokalbis nėra konkursas. Trečia: vistiek reikia palinkėti sėkmės

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Sveikinimai !! Labai šaunus žmogus

 11. VA parašė:

  Labai šaunu, kad pagaliau vadovu tapo jaunas žmogus. Kiek daug savivaldybės kontroliuojamų įmonių, įstaigų vadovų ir šiaip aukštas pareigas einančių asmenų jau yra pensijoje. Taip ir norisi paklausti savivaldybės vadovų, kada pagaliau jauniems, išsilavinusiems žmonėms duosite darbo.

 12. paslaptis parašė:

  aj nu :DDDD

 13. to lietuvaitei parašė:

  nepamiršk , kad ir tave aplankys senatvė ir deja ,jei sulauksi ,turėsi trypčioti į darbą būdama 65, pagalvok kaip apie tave kalbės.Mokėkime gerbti vieni kitus ,nes senatvė aplankys kiekvieną ,linkiu ir lietuvaitei jos sulaukti.

 14. Lietuvaite parašė:

  Nuoširdus sveikinimai. Pagaliau Mažeikių kultūroje atsiranda jauni veidai, gal vieną kartą baigsis pensininkų era…

 15. buvęs mokytojas parašė:

  Sveikinu ir džiaugiuosi, kad laimėjo Vaidotas, nes reikia pokyčių, o jis humanitaras ir etninės kultūros specialistas. Linkiu sėkmės naujame kolektyve, kuriame tikrai yra kūrybingų ir gerų specialistų.

 16. Mazeikiete parašė:

  Vaidotas tikrai vertas sitos darbo vietos,sveikinimai :)

 17. xxx parašė:

  Gerai,kad atsinaujina muziejus,o ne valdo ispindeje seniai:DDD

 18. je parašė:

  Saunuolis, puikus zmogus, nepijokas. puiku, sekmes JAM

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto