Mažeikių politechnikos mokykloje – nauja vadovė

Mažeikių politechnikos mokyklai vadovaus Vida Lumpickienė, iki tol ėjusi direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas.
Naujoji įstaigos vadovė planuoja suvienyti bendruomenę ir padaryti mokyklą patrauklesnę visuomenei.

DALYVAVO TRYS PRETENDENTĖS
Pastaruosius penkerius metus direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas ėjusi V. Lumpickienė „Santarvei“ sakė, kad sprendimą dalyvauti konkurse priėmė pati. Tačiau prisipažino, kad būta abejonių.
„Žinote, kaip ir visuomet, tokie konkursai apauga gandais. Kokių tik kandidatūrų neprisiklausiau! Tada ir pagalvojau: kada tokios rimtos kandidatūros, ar verta dalyvauti. Bet reikėjo išbandyti save,“ – sakė pašnekovė.
Konkursą vadovo pareigoms užimti organizavo įstaigos steigėja – Švietimo ir mokslo ministerija. Tad kokie ir kiek kandidatų važiuos į Vilnių, V. Lumpickienė tvirtino nežinojusi.
Paskui paaiškėjo, kad dėl direktoriaus kėdės varžosi trys tos pačios mokyklos darbuotojos.
Kandidatus vertinusioje komisijoje, be ministerijos atstovų, dalyvavo ir Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus. Jis sakė, kad konkurso dalyvės pasirodė gerai. Komisijos sprendimo kitos dalyvės neapskundė, tad jau šią savaitę planuojama pasirašyti su V. Lumpickiene darbo sutartį.

KELS PRESTIŽĄ
Konkursą laimėjusi V. Lumpickienė pakeis penkiolika metų Mažeikių politechnikos mokyklai vadovavusį Stasį Girdvainį.
Moteris prisipažino kol kas nesijaučianti direktorė.
„Sėdžiu pavaduotojos kėdėje, dirbu pavaduotojos darbą. Dar neįsivaizduoju, kad aš esu tos mokyklos direktorė. Toks žmogus esu – nesureikšminu per daug tokių dalykų. Tik laukia labai didelė atsakomybė,“ – ateities perspektyvą piešė būsimoji vadovė.
V. Lumpickienė akcentavo, kad vienas iš pirmųjų siekių bus suvienyti mokyklos bendruomenę – ir pedagogus, ir mokinius bei jų tėvus, ir socialinius partnerius.
„Be to, mokykla toliau turi augti, tapti prieinama visuomenei, atvira. Reikia kelti mokyklos prestižą, keisti visuomenės nuomonę. Sėkmingą vadovavimą aš suprantu kaip su visais pasidalijimą idėjomis, atsakomybe ir įsipareigojimais,“ – samprotavo konkursą laimėjusi direktoriaus pavaduotoja.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.: V. Lumpickienė viliasi pakeisti visuomenės nuomonę apie Mažeikių politechnikos mokyklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto