Mažeikių rajone epidemiologinė situacija stabili

Nuotr. iš SAM archyvo

Epidemiologai konstatuoja: Mažeikių rajono savivaldybėje situacija dėl COVID-19 stabilizuojasi, tačiau staigaus atvejų kreivės kritimo specialistai nepastebi.

Statistikos departamento duomenimis, pirmadienį COVID-19 liga sirgo 634 rajono gyventojai – beveik 160 mažiau nei prieš savaitę. Per savaitę naujų atvejų registruota šiek tiek daugiau nei pustrečio šimto – paskutinių septynių dienų paros vidurkis siekė 53 atvejus ir yra 15 atvejų mažesnis nei rodiklis, buvęs prieš savaitę.
Ir toliau mažėja sergamumo rodiklis – naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 tūkst. gyventojų. Jis siekia 1258 ir yra beveik 460 mažesnis nei praėjusį pirmadienį. Praėjusią savaitę mažėjo ir teigiamų tyrimų dalis. Ir vis tik per paskutines septynias paras koronaviruso infekcija buvo nustatyta vidutiniškai kas antram tirtam asmeniui.
Gera žinia, kad sumažėjo naujų protrūkių. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamento Mažeikių skyriaus „Santarvei“ pateiktais duomenimis, praėjusią savaitę Mažeikių rajone registruota 10 (prieš tai savaitę – 13) COVID-19 ligos protrūkių: po vieną gamybos įmonėje, prekybos ir statybos srityse, du – paslaugų srityje, penki – ugdymo įstaigose.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto