Mažeikių rajone – gripo epidemija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vakar buvo pasirašytas ir šiandien įsigaliojo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus pasirašytas įsakymas dėl gripo epidemijos paskelbimo.

Nors sergamumo rodikliai Mažeikių rajone praėjusią savaitę labai nepadidėjo, vis dėlto nuspręsta rajone paskelbti gripo epidemiją.
„Gavome Telšių visuomenės centro rekomendacijas, nutarėme nerizikuoti ir paskelbėme epidemiją.
Galbūt nieko blogo ir nebus. Sakoma, kas pats saugosi, tą ir Dievulis pasaugo. Rekomendaciją gavome, pasitarėme, kad vis dėlto nerizikuokime ir pasisaugokim. Didesnis sergamumas yra darželiuose nei mokyklose“, – „Santarvei“ teigė Savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė.
Gyventojams ir įstaigų vadovams patariama apriboti lankymąsi masiniuose renginiuose. Didesnius renginius patariama atšaukti ugdymo įstaigose.
„Labiau reiktų atkreipti dėmesį į patalpų vėdinimą, drėgną grindų valymą. Jeigu matote, kad vaikai sunegalavo, jeigu jie karščiuoja, reikėtų juos izoliuoti nuo kitų vaikų, nelaukiant, kol ateis tėveliai“, – darželių darbuotojų dėmesingumo prašė D. Jurkūnienė.

5 Atsakymai į “Mažeikių rajone – gripo epidemija”

 1. karantinas parašė:

  Karantinas nėra skelbiamas niekur vien dėl to, kad paskelbta gripo epidemija, turi sirgti daugiau kaip 20 procentų mokyklos mokinių, ir daugiau nei pusė darbuotojų. Nereikia klaidingai manyti, kad paskelbė gripo epidemiją, tai užsidarys visos mokyklos ir visos įstaigos ir niekas nedirbs.

 2. Petrute parašė:

  Kai parasys normalia informacija kokiose istaigose skelbiamas karantinas paskambinkit nes cia nieko nepasako jog paskelbe karantina vistiek reikia eit i darbus ir i mokyklas tai…

 3. naprivalomas parašė:

  Ir į mokyklas ir į darbus eiti reikės, tai nieko nekeičia, kaip ir iki gripo epidemijos paskelbimo, neis tik tie, kurie serga.

 4. staselė parašė:

  paklausk tėvelių….ar į darbą reiks jiems eiti….

 5. petras parašė:

  O į mokyklas reiks eiti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto