„Mažeikių“ sąskaitoje – antroji pergalė

Giedrius Staniulis buvo vienas iš mažeikiškių antrosios pergalės kalvių - pelnyti 23 taškai ir atkovoti 9 kamuoliai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo „Mažeikių“ krepšininkai – jie išvykoje rezultatu 98:84 privertė pasiduoti Panevėžio „Lietkabelį“.

Tik pirmajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose laikė panevėžiečiai – jie jį laimėjo rezultatu 23:16. Antrajame kėlinyje, daugiausia sėkmingai varžovų gynybą draskiusio Simono Serapino ir Giedriaus Staniulio dueto pastangomis (abu jie pelnė po 23 taškus, Giedrius dar atkovojo devynis kamuolius), mažeikiškiai perėmė iniciatyvą ir po antrojo kėlinio jau pirmavo rezultatu 47:42. Antroje rungtynių pusėje mūsų komanda jau neleido varžovams perimti iniciatyvos, visą laiką pirmavo rungtynėse ir užtikrintai nugalėjo keturiolikos taškų skirtumu.
Be minėtų žaidėjų, po 11 taškų šiose rungtynėse pelnė Darius Pakamanis ir Raimundas Danys, Arvydo Gydros sąskaitoje – 10 taškų, mūsų komanda šiose rungtynėse pataikė net dvylika tritaškių metimų iš aštuoniolikos.
Prieš šias rungtynes mažeikiškiai atsisveikino su dviems krepšininkais –Vytautu Pikalavičiumi ir Raimondu Petrausku.
Kitas rungtynes šį mėnesį mūsų ekipa žais vasario 28-ąją išvykoje su Vilniaus „Lietuvos rytu“, o namuose juos matysime kovo septintąją, kai  mūsų komanda varžysis su „Prienų“ krepšininkais.