Mažeikių SM merginų komanda nugalėjo visas varžoves

Varžovės neprilygo Mažeikių SM ekipai, kuri pelnė kelialapį į finalus (iš kairės): Nida Kavaliauskaitė, Rusnė Kavaliauskaitė, Emilija Domeikaitė ir Simona Rimkevičiūtė. Merginas varžyboms paruošė treneris Raimondas Jackevičius. Nuotr. iš Mažeikių SM archyvo

Lietuvos rajonų grupės bei Alytaus ir Klaipėdos miestų komandiniame stalo teniso čempionate nugalėjo ir teisę rungtis finaliniame etape pelnė Mažeikių sporto mokyklos (SM) merginų komanda.

Telšių sporto arenoje vykusiame jaunių (gim. 2005 m. ir jaunesnių) čempionate Mažeikiams atstovavo Emilija Domeikaitė, Simona Rimkevičiūtė bei Nida ir Rusnė Kavaliauskaitės.

Mažeikiškės įveikė visas varžoves ir tapo nugalėtojomis, aplenkusios Šalčininkų SM ir Jonavos SC komandas. Taip pat jos iškovojo teisę rungtyniauti kovo viduryje vyksiančiame finaliniame 18-mečių stalo tenisininkių komandinių pirmenybių etape, kur prie rajonų grupių prizininkių prisijungs ir penkių didžiausių šalies miestų komandos.