Mažeikių socialdemokratams vadovaus kitas politikas

Mažeikių muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Socialdemokratų partijos Mažeikių skyriui vadovaus 38 metų Mažeikių muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris, per slaptą balsavimą įveikęs kitus du kandidatus – Viktorą Prokopčiuką ir Ingridą Braziulienę.
Aštuonerius metus socialdemokratams vadovavęs Savivaldybės meras Antanas Tenys šio posto nebesiekė.

Ne dėl rinkimų rezultatų

Mažeikiškiams socialdemokratams rinkimai į Seimą nebuvo palankūs: daugiamandatėje Mažeikių rinkimų apygardoje jie liko treti, vienmandatėje – ketvirti.
„Toks mano sprendimas nesusijęs su Seimo rinkimų rezultatais. Esu ne kartą sakęs, kad reikia keisti pamainą – turi ateiti jauni žmonės“, – kodėl atsiėmė savo kandidatūrą, „Santarvei“ paaiškino
buvęs skyriaus pirmininkas.
Visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime vyko ir Mažeikių skyriaus pirmininko  pavaduotojų, skyriaus Tarybos rinkimai.

Permainų gali būti

V. Balzerį į kandidatus iškėlė Savivaldybės socialdemokratų grupė.
„Pagalvoti reikėjo. Bet kadangi partijoje esu jau dešimt metų, turiu šiek tiek patirties, todėl ir sutikau“, – apie savo sutikimą vadovauti skyriui, turinčiam keturis šimtus narių, teigė politikas.
Skirtingai nuo savo pirmtako naujasis pirmininkas turės nebe tris, o keturis pavaduotojus.
Jais tapo kandidatais į pirmininko postą iškelti partiečiai – V. Prokopčiukas, I. Braziulienė, Laurynas Jonauskas bei Bernardas Juškevičius (pastarieji du iš skyriaus vadovo rinkimų pasitraukė).
„Neišvengiamai kažkas turėtų keistis. Susėsime su pavaduotojais, viską aptarsime“, – apie būsimas permainas neskubėjo kalbėti naujasis partijos skyriaus pirmininkas.

11 Atsakymų į “Mažeikių socialdemokratams vadovaus kitas politikas”

 1. Teisingai parašė:

  pasielgė socildemokratų senieji vadai.Atėjo laikas jauniems.Tik bėda tame ,kad per ilgai tempė ,neugdė jaunų politikų.Panašiai vyksta ir kitose partijose.Sekmės darbuose merui A.Teniui,B.Kryžiui,ir kitiems partiniams vietininkams.

 2. Manau parašė:

  kad soc. demu didziausis duobkasys ponas Kryzius.

 3. tikrai parašė:

  gal renkama komanda sekančiam serialui ,,Giminės“

 4. TAI parašė:

  Seneliu prieglaudos pabaiga.88

 5. www parašė:

  Visi vadovaujančiuose postuose -socdemų partijos nariai ,giminės ,draugai ir t.t. Seniai aišku ,jei nori geresnio darbo -turi būti kažkaip su socdemais susiijęs .Net geležinkelių mafija siekia Mažeikių kelias švietimo įstaigas.Kiek ilgai tęsis šitas marazmas .?Jau šlykštu nuo tų savivald veikėjų veidų (viskas pagal partinę liniją)Kas išardys šitą socdemų gaują Mažeikiuose?

 6. GĖDA parašė:

  O ar tai sumažins socdemų poreikį vogti iš švietimo įstaigų? Pavyzdžiui l.d. „Bitutės“ ryšiai su Lietuvos Geležinkeliais ir nešvari „parama“? Kada tai baigsis?

 7. VĖL GIMINIŲ KLANAS... parašė:

  „Drakonas mirė…“, šlovė drakonui… jau t partija norisi vadinti nebe soceldemokratų, o gimininkratų…

 8. Jonas parašė:

  Jeigu socdemams laidotuvių maršas skamba, tai į kokią partiją dabar bėgs Kryžius? Juk beveik visose jau buvo.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Graži mūsų šeimynėlė šiandien susirinko. Su rankytėm pliaukšt, pliaukšt, su kojytėm trepst, trepst. Sūnelis, martelė, broliukas, sūnėnas :) Graži, oi graži šeimynėlė. Kas bus dirigentai ir arkliui aišku

 10. Nesupratau parašė:

  O kodėl ne „Lietuvos geležinkelių“ pinigais išmasažuota, biudžeto lėšom prišerta, mero marti/ne marti Braziulienė? Kažkoks nesusipratimas

 11. Rekviem parašė:

  socdemokratams/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto