Mažeikių tarnybos viršininkui – apdovanojimas

Z. Stumbra prisipažino, kad šis Garbės ženklas – jam svarbiausias. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Mažeikių padalinio vadovui Zigmantui Stumbrai įteiktas šios tarnybos pirmojo laipsnio Garbės ženklas.
Mažeikiškiui pirmajam buvo skirtas šis neseniai įsteigtas apdovanojimas.

Atiteko pirmasis ženklas

Dvidešimt penkerius metus tarnybai vadovaujantis valstybės tarnautojas Z. Stumbra turi ne vieną apdovanojimą už gerą ir rūpestingą darbą. Tačiau „Santarvei“ jis prisipažino, kad šis Garbės ženklas – jam svarbiausias.
„Tai aukščiausias apdovanojimas. Toks darbo įvertinimas man daug reiškia“, – teigė viršininkas.
Toks ženklas Vyriausybės lygmeniu buvo įteisintas tik šiemet. Dailininko Nerijaus Treinio sukurtą pirmuoju numeriu pažymėtą ženklą gavo būtent Z. Stumbra.
Tokiu apdovanojimu taip pat pagerbti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas bei Trakų ir Raseinių teritorinių padalinių vadovai.

Zigmantas Stumbra (dešinėje) apdovanojimą gavo iš tarnybos direktoriaus Jono Miliaus rankų. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Apdovanojimo nusipelnė

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius „Santarvei“ paaiškino, kad Garbės ženklas buvo įsteigtas siekiant pagerbti tarnybai nusipelniusius žmones.
„Sutapo jo jubiliejiniai metai (Z. Stumbra neseniai atšventė 60-mečio jubiliejų – B.R.). Antras dalykas, šis žmogus daug metų atidavė tarnybai. Ne gėda, kad toks vadovas yra. Teko man jį pažinti ir kai Raseiniuose dirbo veterinarijos gydytoju. Kaip sakoma, nuo lauko iki stalo praėjo. Pažino darbą nuo fermos. Tarnybai atidavė visą savo sveikatą, gyvenimą, žinias, patirtį“, – į klausimą, kodėl pirmasis Garbės ženklas buvo įteiktas Z. Stumbrai, atsakė tarnybos direktorius.
J. Miliaus teigimu, Z. Stumbros veikla patenkinti ir verslininkai, ir kolektyvas. Darbuotojus jis mokąs nuteikti darbui, verslą skatina ne kaip inspektorius, o kaip patarėjas.

5 Atsakymai į “Mažeikių tarnybos viršininkui – apdovanojimas”

 1. Ramune parašė:

  Mazeikiuose kavinese maistas tikrai tragiskas……., bet jug, nepastatysi prie kiekvieno vagies po policininka.

 2. Zosė parašė:

  Na, nebent nusipelnė tuo , kad Mžk. visi su maistu susiję (išskyrus valgytojus) ramiai gali gyventi…

 3. vija parašė:

  idomu uz kokius nupelelnus. karta skambinau del prasto maisto kokybės- net nesiteikė vykti patikrintiS7ZS

 4. Andrens parašė:

  Alkoholio paliestas veidas?

 5. Galėtų parašė:

  ir Keršiui kokį ordiną įtrenkti:už atkaklią kovą ūkininkų ūkiuose su inhibitoriais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto