Mažeikių Trečiojo amžiaus universitetas šventė naujojo sezono pradžią

Autoriaus nuotrauka

Į trečiųjų mokslo metų atidarymo šventę rinkosi Mažeikių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai, savo gretose vienijantys apie 200 vyresnio amžiaus žmonių.
Šiemet universitetą papildė apie keturiasdešimt naujokų – pagal gyvuojančias tradicijas, per mokslo metų atidarymo šventę jie buvo inauguruoti į studentus ir pakrikštyti.
TAU – tai papildomo ugdymo universitetas vyresnio amžiaus žmonėms, veikiantis visuomeniniais pagrindais. Šis universitetas kuria vietą, kurioje pagyvenęs žmogus atgauna savo „aš“, suranda įdomų užsiėmimą, tobulėja, mokosi, įsigyja naujų draugų. Garbaus amžiaus TAU studentai greičiau pasijunta reikalingi vieni kitiems ir bendruomenei.
„Nors už lango ruduo, bet mums širdyje pavasaris, nes šalia geras, mylimas žmogus, nes žinai, kad rytoj eisi į kažkokį užsiėmimą, kad sutiksi mylimus žmones, kad tobulėsi, mokysies“, – įžanginiu žodžiu šventę pradėjo Nijolė Čekienė.
Mažeikių TAU įregistruotas 2012 metų gruodžio mėnesį kaip savarankiška, pelno nesiekianti visuomeninė organizacija, vienijanti pagyvenusius asmenis, neribojant jų amžiaus ir išsilavinimo. Tada buvo išrinkta aštuonių asmenų TAU Taryba. Jai ir visam universitetui vadovauja rektorė Ona Venslovienė.
Šiuo metu universitete veikia kultūros, buities, užsienio kalbų, sporto, medicinos, dvasinio tobulėjimo ir informacinių technologijų fakultetai, šokių, dainų ir teatro studijos. Visiems jiems vadovauja šių sričių specialistai – dažniausiai tai buvę pedagogai.

Plačiau apie Trečiojo amžiaus universiteto veiklą skaitykite antradienio „Santarvėje“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto