„Mažeikių“ treneris: „Sukūrėme intrigą“

Rezultatyviausias savo rungtynes antradienį sužaidė 22 taškus pelnęs Sidnis Saundersas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį Mažeikiuose vykusiose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse „Mažeikiai“ antrą kartą iš eilės namuose ketvirtojo kėlinio pabaigoje sukūrė intrigą, tačiau vis tiek turėjo pripažinti varžovų iš Šiaulių pranašumą.

Nors rungtynes geriau pradėjo septintąją vietą LKL užimantys „Šiauliai“, kėlinio pabaigoje mažeikiškiai pasivijo varžovus ir po pirmojo kėlinio pastarųjų persvara buvo tik du taškai. Antrajame kėlinyje, pasinaudoję netaikliais mūsų ekipos metimais, svečiai netruko įgyti dviženklę taškų persvarą, o prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo rezultatu 44:32.
Trečiajame kėlinyje šiauliečiai išlaikė pranašumą visą kėlinį, o jo pabaigoje persvara jau siekė net keturiolika taškų. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje skirtumas padidėjo iki septyniolikos, tačiau mažeikiškiai pataikė keletą svarbių metimų, puikiai sužaidė gynyboje ir ištirpdė šį skirtumą iki šešių – 74:80. Deja, po minutės pertraukėlės vėl skriejo keli taiklūs tritaškiai šiauliečių metimai ir mažeikiškiams dar kartą aikštelę teko palikti nugalėtiems – 90:81.
Šiose rungtynėse 22 taškus mūsų ekipai pelnė Sidnis Saundersas, po traumų ir ligų į rikiuotę grįžę Giedrius Staniulis ir Simonas Serapinas pelnė atitinkamai 7 ir 5 taškus. Mūsų ekipai šį kartą nesisekė mesti baudų ir tritaškių metimų – iš 18 baudų pataikytos tik devynios, iš 24 tritaškių metimų – vos šeši.
„Džiugina tai, kad ir atsilikdami septyniolika taškų, jau antrose rungtynėse iš eilės sugebėjome grįžti į žaidimą, sukūrėme intrigą. Gaila, kad tokiais momentais mums pritrūksta taiklumo, tikslumo ir tai rodo, kad dar yra ką tobulinti treniruotėse“, – kalbėjo komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Šį mėnesį mūsų ekipos dar laukia dvejos rungtynės – kovo 25-ąją išvyka į Alytų, kur mažeikiškiai žais su šeštoje vietoje esančia vietos „Dzūkija“, o po trijų dienų Mažeikiuose svečiuosis LKL vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“.

2 Atsakymai į “„Mažeikių“ treneris: „Sukūrėme intrigą“”