„Mažeikių vandenyse“ – civilinės pratybos

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=629 template=caption]Ketvirtadienį bendrovėje „Mažeikių vandenys“ vyko civilinės pratybos, kuriose dalyvavo bendrovės darbuotojai, Mažeikių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, jas stebėjo Mažeikių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos ir operacijų centro nariai.
„Pratybų metu buvo imituojamas gaisras viename iš administracijos pastate esančių kabinetų, jo metu darbuotojams buvo atkirstas kelias evakuotis. Tarnybos pareigūnai, naudodami suspausto oro aparatus ir ištraukiamąsias kopėčias, iš pastato evakavo du bendrovės darbuotojus, surado gaisro židinį ir jį likvidavo. Tuo pačiu metu lauke bendrovės teritorijoje degė traktorius, buvo surengta putų ataka, taip pat stebima, kaip prie šio gaisro likvidavimo prisidėjo bendrovės turima priešgaisrinė technika“, – apie pratybų eigą pasakojo Mažeikių PGT viršininko pavaduotojas Gintaras Indrulis.
Anot specialistų, pratybų tikslas – tobulinant civilinės saugos pajėgų gebėjimą įvertinti susidariusią situaciją ir bendradarbiauti su specialiosiomis tarnybomis, priimant sprendimus dėl UAB „Mažeikių vandenys“ darbuotojų apsaugos organizavimo bei jų gebėjimo veikti, įvykus ekstremaliam įvykiui, buvo pasiektas, uždaviniai įvykdyti.
Šiais metais tai jau antrosios civilinės saugos pratybos, kuriose mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai tobulina sąveiką su bendrovių darbuotojais. Anksčiau vyko pratybos degalinėje Viekšnių gatvėje.
Pasak G. Indrulio, šiais metais numatytos dar mažiausiai trejos panašaus pobūdžio pratybos, kurios leidžia ugniagesiams gelbėtojams realiai susipažinti su Mažeikių miesto ir rajono įmonių bei bendrovių teritorijomis, jose esančiais vandens telkiniais ir turtu. Kilus tikram gaisrui, tai leistų operatyviau jį sutramdyti.

One Reply to “„Mažeikių vandenyse“ – civilinės pratybos”

  1. Janina parašė:

    Ironiškai skamba „Gaisras Mažeikių vandenyse“ :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto