Mažeikiuose – ginkluoti pareigūnai ir policijos sirenos

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienį mažeikiškių dėmesį kaustė trijų policijos automobilių lydimas autobusiukas ir automatais ginkluoti pareigūnai. Tarp gyventojų netruko pasigirsti spėlionių apie tai, jog po Mažeikiuose įsikūrusius bankus ir įmones buvo išvežiojami eurai.
Lietuvos banko atstovas spaudai Mindaugas Milieška, bendraudamas su „Santarve“, buvo paslaptingas. Jis pasakojo, jog pirmiausia Lietuvos bankas iš Vokietijos lėktuvu parsiskraidino eurų banknotus. Toliau iš Vilniaus monetų kalyklos jas parsigabeno į savo saugyklą.
„Ir viskas, tuo Lietuvos bankas ir baigia savo darbą. Sistema yra tokia, kad iš Lietuvos banko saugyklos, komercinių bankų užsakymu, dvi inkasacinės įmonės išvežioja grynuosius pinigus komercinių bankų skyriams, didiesiems prekybos centrams, verslininkams“, – taip pinigų gabenimo tvarką apibūdino M. Milieška.
Lietuvos banko atstovas sakė, jog dalykai, susiję su pinigų gabenimo maršrutais, gabenamais pinigų kiekiais, mėgsta tylą.
„Mes apie eurų atsigabenimą iš Vokietijos iš anksto jokios informacijos neskelbėme. Tai yra vienas iš griežtų saugumo reikalavimų“, – tvirtino pašnekovas.

6 Atsakymai į “Mažeikiuose – ginkluoti pareigūnai ir policijos sirenos”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Kad patys tie vežėjai čia tą cirką kelia, veža su eiliniu autobusiuku, apklijuotu reklamom su tekstu IŠSINUOMOK MANE, veža eiliniams kioskeliams tuos pinigus, o saugo policininkai su automatais. Argi ne cirkas vidury dienos:D

 2. kokiems velniams parašė:

  jūs tą širšalą keliat? Nu atvežė eurus kam ir kur reikia, pasicypino truputį mieste sirenomis ir viskas. Eurai juk patys čia neateis. Tad viskas čia normalu.

 3. ... parašė:

  Galejo bent jau sarvuota masina paimti…. dabar tas pats kad ir su mikriuku… o ale tokia apsauga…

 4. klaipediete parašė:

  kazi kaip cia tie eurai vezami… mes matem sita autobusiuka Klaipedoje su policijos palyda isvaziuojanti is parduotuves kiemo, tikrai ten nebuvo nei pasto nei banko. ten tik lombardas, tv parduotuve, knygynas ir zoliapjoves… kazi is kur tie eurai…?

 5. Juzis parašė:

  Tai labai juokingai atrodo…..tiek dėmesio skirti tokiai paprastai procedūrai….

 6. pasimetusi :-D parašė:

  Na kai vakar pamaciau Sedoje sita autobusiuka,tai sukele itarimu :-) nes durys autobusiuko durys galines atidarytos,o viduje kombinuotu pasaru maisai :-D ir nesuvokiu kodel euru negabena tam prisikirti automobiliai :-D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto