Mažeikiuose – devintoji Gatvės muzikos diena

Šiemet GMD dalyvavo apie 180 muzikantų ir dainininkų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=734 template=caption]Šeštadienį miesto senamiesčio Laisvės gatvėje vyko devintoji Gatvės muzikos diena, sukvietusi įvairių žanrų, stilių atlikėjus – muzikantus, dainininkus ir šokėjus.

Nuo dvyliktos valandos Laisvės gatvės atkarpoje nuo Savivaldybės iki Vydūno gatvės automobilių eismas buvo uždarytas.
Šiemet Gatvės muzikos dienos (GMD) dalyviai rinkosi į devyniolika jiems paskirtų pasirodymų vietų. Jos pagal muzikos žanrus ir keliamus garsus buvo suskirstytos į atskiras zonas – kad atlikėjai netrukdytų vieni kitiems.
Renginio organizatorių duomenimis, šiemet GMD dalyvavo apie 180 muzikantų ir dainininkų iš anksto užsiregistravę buvo 20 kolektyvų ir pavienių atlikėjų, kai kurie į muzikos šventę atėjo neužsiregistravę.
Šventė tradiciškai baigėsi bendru atlikėjų būgnamušiu – „Drum2gether“.
Apsilankiusieji GMD pastebėjo, kad atlikėjų šiemet buvo mažiau, kai kurios Laisvės gatvės erdvės liko neužpildytos, mažiau buvo ir žiūrovų.
„Vilniuje šiemet vyko dešimtoji Gatvės muzikos diena, tad į ją buvo kviečiami atvykti muzikantai iš visos Lietuvos – tuo pasinaudojo ir kai kurie mažeikiškiai. Kita vertus, taip jau sutapo, kad daug kas išvyko į Palangą – puikus oras ir vasaros sezono atidarymas“, – kalbėjo rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių nevyriausybinių organizacijų asociacijos „Apskritas stalas“ vadovas Eduardas Vaičiulis.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto