Mažeikiuose – išvažiuojamasis Seimo valdybos posėdis

Olgos POSAŠKOVOs (Seimo kanceliarija) nuotr.

Trečiadienį Seimo valdyba Mažeikiuose surengė išvažiuojamąjį posėdį. Jo metu Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, kiti Seimo valdybos nariai kartu su AB „ORLEN Lietuva“ atstovais aptarė įmonės veiklą ir perspektyvas.

Pristatė bendrovės veiklą

Svečius, atvykusius į gamyklą, pasveikino ir AB „ORLEN Lietuva“ veiklą pristatė bendrovės generalinis direktorius Michalas Rudnickis. Apie Mažeikių privalumus ir pramonės plėtros galimybes rajone kalbėjo Savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas.
Svečiai iš Seimo pasidalijo savo įžvalgomis aptariamais klausimais, vyko diskusijos. Vėliau jie apsilankė naftos perdirbimo produktų gamyklos gamybinėje teritorijoje, buvo supažindinti su įmonės gamybiniais pajėgumais ir technologijomis.

Dalyvavo ir Savivaldybės vadovai

Išvažiuojamuosius posėdžius, skirtus išsamiau susipažinti su strateginės reikšmės objektais, Seimo valdyba rengia ne pirmą kartą. Praėjusiais metais Seimo atstovai lankėsi „Klaipėdos naftoje“.
Išvažiuojamame posėdyje Mažeikiuose, be Seimo Pirmininko, dalyvavo jo pavaduotojai: Rima Baškienė, Irena Degutienė, Jonas Liesys, Arvydas Nekrošius, Irena Šiaulienė.
Į susitikimą buvo pakviesti ir Mažeikių rajono savivaldybės vadovai: kadenciją baigiantis meras Antanas Tenys bei naujai išrinktas meras Vidmantas Macevičius.

One Reply to “Mažeikiuose – išvažiuojamasis Seimo valdybos posėdis”

  1. juons parašė:

    Galieje teik tolei nesitrenkt!Vesteik miestou jokiuos nauduos ištuo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto