Mažeikiuose – konferencija apie šiuolaikinę ligonių slaugą

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienį Mažeikių ligoninėje vyksta slaugos specialistų mokslinė-praktinė konferencija „Investicija į slaugą – investicija į pacientų sveikatą“, kurią rengė Lietuvos slaugos specialistų organizacijos (LSSO) Telšių skyriaus Mažeikių pirminė grupė.

Ši konferencija skirta visų specializacijų slaugytojams ir akušeriams – dalyvavusieji joje gaus kvalifikacijos tobulinimosi pažymėjimus.
Konferencijoje LSSO Telšių skyriaus organizacinę ir profesinę veiklą apžvelgs šio skyriaus direktorė D. Jomantienė, pagrindinį pranešimą apie investiciją į slaugą ir jos reikšmę pacientų sveikatai skaitys LSSO prezidentė Danutė Margelienė. Apie slaugytojų profesionalumą ir jo pasireiškimą jų darbe kalbės Mažeikių ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Regina Meištienė, o atminties sutrikimo atvejus ir jų profilaktiką apibūdins psichiatras Darius Ereminas.
Taip pat konferencijoje numatytas supažindinimas su būtinosios slaugos priemonėmis ir įranga – tai padarys bendrovės „Litfarma“ medicinos produktų vadovė Nerilė Senulytė.
Kaip šiais laikais gali būti prižiūrimos žaizdos, pasakos bendrovės „Linus Medical“ medicinos atstovė Renata Noreikaitė, o apie šių dienų aktualiją – paliatyviąją slaugą kalbės Mažeikių ligoninės slaugos ir palaikomojo skyriaus slaugos administratorė Augenija Česnauskienė.
Konferencijai baigiantis, prieš prasidedant diskusijoms, slaugytojų praktikų patirtimi sveikatos sistemoje dalinsis D. Margelienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto