Mažeikiuose lankėsi dėl kilnaus tikslo žygiuojantis tauragiškis

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Rugsėjo 18 dieną Vilniuje prasidėjo ilgiausias Lietuvoje kada nors vykęs pėsčiųjų žygis dėl vėžiu sergančių vaikų – „1000 km Širdies žygis“. Mažeikiuose trečiadienį lankėsi jo sumanytojas ir pagrindinis dalyvis Saulius Bagdonas.

Tauragiškis susidarė savo žygio maršrutą ir iki spalio vidurio žada įveikti 1234 kilometrus. Lankydamasis įvairiuose šalies miestuose, S. Bagdonas kviečia žmones aukoti lėšas Kauno klinikų vaikų onkologijos skyriui. Ten labiausiai trūksta funkcinių lovų, labai reikalingų vėžiu sergantiems vaikams gydyti.
„Vėžys šienauja Lietuvą. Aš žinau, kokia tai liga, žinau, koks tai skausmas, patyriau, kiek jis sukelia ašarų. Kone visi turime giminėje šia liga sergančiųjų. Ir žinote, vėžys labiausiai džiaugiasi, kai jo bijai“, – savo patirtimi dalijosi žygeivis.
Jis prašė į susitikimą atėjusių įvairių įstaigų atstovų bei „Interact“ klubui priklausančių moksleivių skleisti žinią apie šį žygį. Tų, kurie galėtų paaukoti pinigų šiam kilniam tikslui, prašė prisidėti.
Padėti vėžiu sergantiems vaikams galima skambinant trumpuoju numeriu 1418 (auka – 3 eurai). Galima pervesti lėšų ir į „Mamų unijos“ sąskaitą LT517400032266923810.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto