Mažeikiuose lankėsi Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas

Agnės Grabauskaitės nuotrauka

Ketvirtadienį Mažeikiuose lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas. Jis kartu su rajono vadovais apsilankė bendrovėse  „Mažeikių vandenys“ ir „Mažeikių šilumos tinklai“.

Svečias susitiko su Savivaldybės vadovais, Tarybos nariais, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjais. Susitikime buvo aptartas mažeikiškiams svarbus klausimas: ar rajonui bus panaikinta privaloma ir jau daugelį metų besitęsianti „donorystė“, kai į rajono biudžetą nepatenka visi jam priklausantys mokesčiai, nes dalį pasiima valstybė.
Svečias iš Vilniaus nieko konkretaus mažeikiškiams nepažadėjo, sakė, kad ši problema sostinėje žinoma, nes rajono valdžia jau ne kartą kreipėsi į šalies vadovus, prašydama panaikinti „donorystę“ ir palikti Mažeikiuose iki šiol atiduodamą surinktų mokesčių dalį.
„Tvirtinant naują šalies biudžetą, bus galima pasižiūrėti, tačiau ar galės panaikinti (dabar galiojančią tvarką – aut. past.), ar ne, dabar sunku pasakyti, bet stengsimės“, – susirinkusiesiems sakė B. Bradauskas.
Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas dar buvo pakviestas ir į renginį – dalyvavo Renavo dvaro rūmuose vyksiančiame medžioklės trofėjų parodos atidaryme.

10 Atsakymų į “Mažeikiuose lankėsi Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas”

 1. General von Bock iš Dautarų parašė:

  Oho, kokią šventę Mažeikių bolševikams ir jų uošvienėms padarė. Tik nežinau ar jų paradas buvo ar ne?

 2. Mažeikiai mirs 2019 metais parašė:

  Ir ką čia daugiau bepridurti…

 3. cia tas parašė:

  atvyko,kuris ismano ekonomika ir vadyba,todel turteja ir turtes:)) Mazai tokiu protingu….

 4. jo parašė:

  Savo dalies pasiimti…

 5. kvapelis parašė:

  kaip senais laikais , niekas nepasikeitė, atvažė ponulį žvėrienos į renavą pas draugelius pavalgyt, kažkaip pradedam nusivilti mūsų kestučiu

 6. galvoju parašė:

  vėl zyzla sideikiene gadina aplinka.10 metų zyzia,bet tvirtus vyrus niekaip negali isversti.plokstele vis ta pati:netaip,negerai,niekaip,niekada,ne su tuo ir lia lia lia.plokstele jau sudilo,o naujos neina sugalvoti del ribotos galimybes mastyti

 7. Zosė parašė:

  Tai ko jis čia atvažiavo? Orą pagadint? Daugiau naudos kaip ir nematyti..

 8. Tadas parašė:

  Anksčiau važinėjo Brazauskas, kuris oruviečiams kalbėjo:“Jūsų padėtis mums žinoma ir mes ją kontroliuojame“. Kontrolierius dabar kontroliuoja Antakalnyje, o oruviečiai taip ir liko be algų.Dabar atvyko kitas kontrolierius, kuriam irgi žinomi „Sauridos“ neplautagalvio „šposai“. Šitas nors nieko nežadėjo.

 9. Daiva Šideikienė parašė:

  Atvežė socialdemokratų partijos 110 metų ir savo 4 metų kadencijos Seime patirtį , jog ,, Reikia tartis su klerkais , o ne su vadais‘‘ .

 10. Algis parašė:

  Gal B. Bradauskas atvyko pažiūrėti medžioklės trofėjų Renave ir „nieko nepažadėdamas“, dėl „paukštuko“, apsilankė socdemų kontroliuojamuose uabuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto