Mažeikiuose lankosi moksleiviai iš penkių užsienio šalių

Savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos bendruomenė turi svečių. Pagal trumpalaikę mainų programą, mokykloje šią savaitę lankosi penkių šalių moksleiviai bei mokytojai.

Senamiesčio pagrindinėje mokykloje visą šią savaitę svečiuojasi moksleivių ir mokytojų delegacijos iš Italijos, Portugalijos, Turkijos, Rumunijos bei Suomijos. Tai – 20 moksleivių ir 11 juos lydinčių mokytojų. Moksleivių amžius – 10–15 metų.
Visą savaitę mažeikiškiai ir užsienio šalių moksleiviai dalyvaus įvairiose edukacinėse programose, apžiūrės Mažeikius bei rajono apylinkes, lankysis mieste veikiančiose įstaigose.
Antradienio popietę moksleivių delegaciją Savivaldybėje sutiko vicemerė Irena Macijauskienė bei Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus. Jie svečiams trumpai pristatė, kuo ir kaip gyvena mažeikiškiai.
A. Stonkus tiki, kad moksleivių mainų programos visapusiškai naudingos – mokytojai, mokiniai ne tik tobulina savo užsienio kalbų žinias, bet ir pasidalija patirtimi.
Siekdami vieni iš kitų pasimokyti, moksleiviai ir mokytojai drauge gvildeno temą „Verslumo mokymas: darbo interviu“. Penktadienį numatyta surengti tarptautinę mugę.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto