Mažeikiuose – nauja erdvė meno kūrėjams ir jo mėgėjams

Nuotr. autorės

Ketvirtadienio vakarą įvyko oficialus naujos dailės ir meno galerijos atidarymas.
„Minima“ – taip pavadinta Laisvės gatvėje, tatuiruočių salono „Algistattoo“ patalpose, įsikūrusi galerija nuo šiol lauks ir įvairių kūrėjų darbų parodų, ir menu besidominčių lankytojų.

Tokių erdvių, galerijų, kuriose būtų eksponuojami mažeikiškių ir ne mažeikiškių menininkų, fotografų darbai, Mažeikiuose nėra labai daug. Parodos eksponuojamos muziejuje, viešojoje bibliotekoje, kultūros centre. Moksleiviai savo kūrybą dažniausiai eksponuoja mokyklose.
Naujoji galerija „Minima“ – viena iš nedaugelio privačių asmenų įkurtų galerijų Mažeikiuose. Tiesa, reikia paminėti, kad įvairių kūrėjų parodos būna rengiamos bei eksponuojamos ir Žemaitijos gatvėje esančiame rėminimo salone.

Nuotr. autorės

Galerijos patalpa savo užimamu plotu nėra didelė, todėl ir pavadinta „Minima“. Ją įkurti sumanė tatuiruočių salono „Algistattoo“ savininkas Algirdas Anužis ir Pavasario pagrindinės mokyklos dailės mokytojas Aleksandras Novakas.
Kartu su galerijos atidarymu įvyko ir pedagogo, keliautojo, kalnų mylėtojo Juozo Taunio fotografijų parodos „Klajonės“ atidarymas.

Plačiau – antradienio „Santarvės“ numeryje.

Nuotr. autorės

One Reply to “Mažeikiuose – nauja erdvė meno kūrėjams ir jo mėgėjams”

  1. Anonimas parašė:

    Puiku,seniai lauktas dalykas-ir galerija ir Taunio paroda.Ačiū,Ilgiausių metų:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto