Mažeikiuose paminėta Medicinos darbuotojų diena ir ligoninės šimtmetis

Autorės nuotr.

Balandžio 27-ąją Lietuvos medicinos darbuotojai mini savo profesinę šventę.
Prie Regioninės Mažeikių ligoninės surengtas Medicinos darbuotojų dienos, o kartu ir ligoninės šimtojo veiklos jubiliejaus paminėjimas. Jo metu medikų bendruomenei padėkota už sunkų ir kantrų darbą pandemijos metu.

Profesinės šventės proga medicinos darbuotojus sveikino Regioninės Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys, Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.
„Šie metai yra ligoninės naujo šimtmečio metai. Prieš šimtą metų sausio antrą dieną ligoninė pradėjo savo veiklą. Amžiumi ji yra jau sena, tačiau savo šimtmetį pasitiko atnaujinta. Apie įstaigos istoriją daugiau pakalbėsime gegužės 14 dieną, kai muziejuje vyks parodos atidarymas“, – kalbėjo S. Kaktys.
Siekiant įprasminti ligoninės jubiliejų, buvo pasodintas ąžuolas ir šimtas pušelių.
Profesinės šventės proga būriui Regioninės Mažeikių ligoninės, Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojų Savivaldybės meras įteikė padėkas ir atminimo dovanas.
Ligoninės direktoriaus įsakymu už triūsą, už kruopščiai atliekamas pareigas padėkota tiems, kurie darbuojasi įvairiuose ligoninės skyriuose – ne tik gydytojams, bet ir pagalbiniams darbuotojams. Be to, įstaigoje nuo šiol bus praktikuojama nauja pagarbos darbuotojams forma: įrašai apie šiems žmonėms skirtas padėkas bus užrašomi ir įsegami į jų bylas.
Medicinos darbuotojams skirtame renginyje programą atliko Mažeikių kultūros centro darbuotojai ir atlikėjas Donatas Balvočius. Garsųjį šokį „Jerusalema“ kolegoms atliko Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro kolektyvo nariai. Kantri stiliaus šokiu renginio dalyvius nustebino ir ligoninės atstovės.

Autorės nuotr.

5 Atsakymai į “Mažeikiuose paminėta Medicinos darbuotojų diena ir ligoninės šimtmetis”

 1. Radvilė parašė:

  Gerai tokiems akiniuočiams,gal ir dešimt nudaužt vaikų,vistiek toliau laisvai vadalojas

 2. B. parašė:

  Ligoninės tvora atrodo baisiai. Jau seniai laikas ją pakeisti.

 3. Reda parašė:

  nemanau, kad lengva gyventi su tokia “našta” ant pečių.

 4. zemaitis parašė:

  A tas su akinias dar nesed?????? ner teisybes marijos zemeje

  1. B. parašė:

   Gerbiamasis, klaustukas yra skyrybos ženklas ir sakinio gale rašomas tik vienas, o ne keli. Kiekvienas naujas sakinys prasideda iš didžiosios raidės. Marija yra žmogaus vardas. Vardai ir pavardės irgi rašomi iš didžiosios raidės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto