Mažeikiuose surengtas tarptautinis futbolo turnyras

Šešios geriausios turnyro ekipos po apdovanojimų. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Dvi dienas mūsų mieste vyko tarptautinis 2009 metų gimimo futbolininkų turnyras „LitNaglis Cup 2019“, kuriame jėgas išbandė 12 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos (abi iš Kaliningrado srities).

Mažeikiams šiame turnyre atstovavo Sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Nerijaus Gudaičio, ir metais vyresni futbolo klubo „Atmosfera“ atstovai, treniruojami Antano Bulošo.
Komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius, rungtyniavo Mažeikių miesto dirbtinės vejos aikštelėje septyni prieš septynis, rungtynės truko vieną 25 minučių trukmės kėlinį.
Po kovų pogrupiuose paaiškėjo, kad dėl pirmų šešių vietų varžysis Lietuvos atstovai: Šiaulių FA, Vilniaus „Žalgirietis“, Palangos „Gintaras“, abi Mažeikių ekipos, o taip pat – svečiai iš Liepojos.
Atkaklios dvikovos lėmė, kad turnyro nugalėtojais tapo vilniečiai, antri liko svečiai iš Palangos, treti – šiauliečiai. Abi Mažeikių ekipos nepateko ant prizininkų pakylos: „FK Atmosfera“ užėmė ketvirtą vietą, penktoji atiteko Sporto mokyklos auklėtiniams.
Geriausiu turnyro puolėju pripažintas „FK Atmosferos“ auklėtinis Nilius Gruzdys, gynėju – vilnietis Kasparas Norkevičius, vartininku – šiaulietis Benas Mikelevičius, saugu – Palangos atstovas Arnas Jurčius.
Geriausių komandos žaidėjų prizais buvo apdovanoti mažeikiškiai Grėjus Gudavičius (FK „Atmosfera“) ir Ailandas Alonderis (SM).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto